4. Financieelverslag 1996 5. Evaluatie jaarprogramma 1996 Wafelaktie Evaluatie cursus Pottenbakken Bloemschikken 6. Bespreking jaarprogramma 1997 Aanbod cursussen Formulieren leden-administratie Commissie vorming voor de avondwandeling 7. Bestuursverkiezing Bergi Direks is afgetreden en niet herkiesbaar Nieuwe kandidaten kunnen zich aanmelden tot de aanvang van de vergadering 8. Rondvraag 9. Huldiging van 3 dames die 25 jaar lid zijn en van 1 dame die 40 jaar lid is 10. Afsluiting eerste deel van de avond PAUZE Na de pauze gaan we weer kienen voor mooie prijzen Mogen wij ook op uw opkomst rekenen? Tot ziens op 16 januari Mensen bedankt De LVB bedankt iedereen die spontaan heeft meegewerkt aan de wafelaktie van 30 december j.l. Mensen die de wafels kochten, Bedankt Mensen die de wafels verkochten, Bedankt. Mensen die de wafels bakten, Bedankt. Heiaas waren de wafels op en hebben we niet alle straten gehad, maar volgend jaar komt U als eerste aan de beurt.Bovendien wenst de LVB alle ^mensen een gezoend en voorspoedig 1997 toe. Oostrumse Vrouwen Beweging Dames, Ten eerste wensen wij iedereen een gezond en gelukkig 1997 toe. De eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar is altijd de jaarvergadering. Deze is op dinsdag 14 januari en begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. ledereen krijgt een persoonlijke uitnodiging door de buurtleidsters rondgebracht. Na de jaarvergadering brengen wij de avond door met het spelen van Oud Hollandse spelen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 15