zullen kunnen rekenen. God, moge dit jaar een jaar van heil zijn, een jaar van uw rijke genade en barmhartigheid. Waak over ons met uw liefde. Verlaat ons niet maar blijf barmhartig voor ons. Bereidt uw liefdevolle armen over ons uit. Zondag 5 januari Openbaring des Heren: vanouds heet dit feest Driekoningen. De meer theologische-liturgische naam voor dit feest is: Openbaring des Heren. Dit heeft 'n diepe betekenis: het Kerstkind van Bethlehem blijkt de Verlosser van de wereld te zijn; de langverwachte, die het Koninkrijk van God zal vestigen. Door ons, christenen, wordt al eeuwenlang daaraan meegewerkt, soms met duidelijk succes, soms moeizaam, met veel tegenslag. De opdracht blijft om ons christen-zijn in woord en daad samen te beieven. uw pastoor Parochie O.L. Vrouw geboorte Oostrum Mgr. Hanssenstraat 20 5807 BD Oostrum (Lb) Telefoon 0478 - 581 254 Giro 1063725 - Rabobank 14.00.00.151 Oostrum, 6 januari 1997 aan: - de leden van de Financiële Commissie (groot en klein comité); - de leden van het bestuur van de Stichting tot Instandhouding Eigendommen Parochie O.L. Vrouw geboorte te Oostrum; \Zoals gebruikelijk wordt in de eerste weken van het nieuwe jaar de landelijke aktie Kerkbalans gehouden. Binnen het kader daarvan zal in onze parochie deze jaarlijkse aktie als volgt gehouden worden: - vanaf 16 januari 1997: bezorgen van de enveloppen; - 20 t/m 26 januari 1997: ophalen van de retour-enveloppen; Ter bespreking van de aktie en de rondgang willen wij u bij deze graag uitnodigen voor een gezamenlijke bijeenkomst, die zal worden gehouden in het gemeenschapshuis op donderdag 16 januari 1997 om 20.30 uur. De te bezorgen en op te halen enveloppen zullen dan worden uitgereikt. Tevens zal tijdens deze bijeenkomst mededeling worden gedaan m.b.v. de aktie in 1996 en zal een globaal overzicht worden gegeven over de gang van zaken alsmede een te verwachten indruk voor het komende jaar. Graag rekenen wij op uw aanwezigheid op 16 januari a.s. Van deze gelegenheid willen wij graag gebruik maken om u allen voor het inmiddels begonnen nieuwe jaar een Goed en Voorspoedig 1997 toe te wensen. met vriendelijke groet, namens het Kerkbestuur, J. de Ceuster, voorzitter J. Nellen, secretaris -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1997 | | pagina 11