rood kreeg, kwam Oostrum niet. Achteraf moeten we konstateren dat het gelijke spel dik verdiend was, maar als je uit de degradatiezone wilt komen, moeten dit soort wedstrijden gewoon gewonnen worden. Op zich had dit best gekund vandaag. ;j Verder wens ik iedereen Prettige Feestdagen, de beste wensen voor het nieuwe jaar en Jozef en kompanen veel succes voor de rest van het seizoen. Oostrum 5 - Meterik 3 0-0 Oostrum liet 2 punten liggen in een slechte wedstrijd die gekenmerkt werd door veel inzet en weinig voetbal. Meterik kende de beste start en overliep het Oostrumse middenveld in de 1e helft compleet zonder echte kansen uit \elen. Oostrum werd ook zelden tot niet gevaarlijk. Beide defensies kwamen niet in noemenswaardige problemen en de correct leidende scheidsrechter had een gemakkelijke morgen. Na de rust had Oostrum tactische aanpassingen ondergaan waarna het iets beter uit de verf kwam en zowaar een kans uitspeelde die geheel in het beeld van de wedstrijd werd gemist. De kansen die pog volgden waren meer het gevolg van fouten van beide teams dan van uitgespeelde aanvallen. Dit duel verdiende en kreeg uiteindelijk dan ook geen winnaar. Volkomen terecht gezien het spelbeeld maar 6 - 6 "was leuker" geweest voor het publiek. De winterstop wordt ingegaan met 27 punten uit 13 duels en met 45 goals voor en 19 tegen als ik goed geteld heb. Een goed resultaat. Verder wil ik Marcel bedanken voor de getoonde inzet en was de come back (8-12 al) van J. Linskens een geslaagde na diens lange afwezigheid. Volgende week niet in de wei maar in de peel en in de zaal. Dan kunnen we zien of H.J. zijn A.B.S.B. weer voor de dag tovert of dat hij deze keer "zonder" de piste opgaat. We vertrekken om 9.30 uur bij onze residentie. (Denk aan legitimatie). Broeder Newin. f^-aranen V.V.O. Uitslag zaterdag 14 december 1996 MVC -VVO3-0 Programma zaterdag 21 december 1996 SV Baarlo - VVOaanv. 16.00 u. vertrek 15.00 u. Programma zaterdag 28 december 1996 VVO - Meterik aanv. 15.00 u. bijeenk. 14.30 u. Namens alle Veteranen wens ik U prettige Feestdagen en een sportief en gezond 1997. 11 Januari 1997 starten we weer met de wedstrijd VVO - SVS tot dan. Pierre 28

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 28