10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 4-12 januari Zaterdag 19.00 u Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 8.30 u 10.00 u 9.00 u 9.00 u 9.00 u Donderdag 9.00 u Vrijdag 8.30 u Gest. jaardienst overl. ouders Graat-Verhaag, Pierre Wolters, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Jans- sen-Wolters, Cor Thielen, Toon Thielen Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans Overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen- Derks, overl. ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmopy) Tot bijzonderp intentie Petronella Camps-van de Voort Sanne van den Brink (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O. Lieve Vrouw van Oostrum Zaterdag 19.00 u Uitstelling van het allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, schepper van alle leven 9.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Sjef van de Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 4 januari: 19.00 u. Dianne van de Mortel, Rianne Rijshouwer, Geertje de Klijn, Danielle Wijnen Zondag 5 januari: 8.30 u. Frank Frederix, Daan Gloudemans, Derik Gloudemans. Lennart x Peeters 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Susan Frederix Maandelijkse Collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse bijzondere collecte voor onze eigen kerk; warm aanbevolen om 'n verwarmde kerk te behouden. Kerstgeschenk Denkt u ook nog aan het Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens? -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 1

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 15