Wellicht heeft u al ergens de naam of uitdrukking A2000 horen vallen, en vraagt u zich af wat dit nu eigenlijk betekent. Welnu, A(ostrum) 2000 is een commissie die als doelstelling heeft een groot eeuwwissel feest te organiseren voor de Oostrumse gemeenschap. Deze commissie fungeert onder auspiciën van de dorpsraad en bestaat uit de volgende personen: Voorzitter - A. van Soest, penningmeester - S. Arts, secretaris - S. Claessens, accommodatie/activiteiten/sponsoring - T. de Leeuw en R. Ebisch. Ons idee is het om een groot eeuwwissel feest te organiseren op 31-12-1999, voor de Oostrumse gemeenschap, met behulp van de Oostrumse gemeenschap. Om een inventarisatie te krijgen van de mogelijkheden, de belangstelling etc., werden in eerste instantie alle Oostrumse verenigingen aangeschreven voor een informatieve bijeenkomst. Op deze bijeenkomst d.d. 05-11 -1996, werd een plan gepresenteerd en besproken met de afgevaardigden van diverse verenigingen. Hierbij ging de gedachte uit naar de volgende opzet: - Middagprogramma/avondvermaak jeugd - Eucharistieviering - Oostrumse Revue - Vuurwerk - Nieuwjaarsoptreden - Matinee/nieuwjaarstreffen (herhaling Revue) Uiteraard dienen er nog vele vergaderingen met diverse personen en verenigingen te volgen, alvorens vast komt te staan of een dergelijk feest en datum wel haalbaar blijken te zijn. De verenigingen werden gevraagd in hoeverre zij denken een bijdrage te kunnen leveren aan dit gebeuren. Hierbij kan gedacht worden aan een optreden, - bediening, organisatie etc. De haalbaarheid van dergelijk feest is natuurlijk afhankelijk van de medewerking van velen. Derhalve willen wij ons niet beperken, tot alleen verenigingen, maar ook tot de mensen die niet lid zijn van een vereniging, en denken hun steentje bij te kunnen dragen aan een dergelijk feest. Uw ideeën en vragen zijn van harte welkom, en kunnen gericht worden aan: A. Van Soest, tel. 583 395 of aan: S. Claessens, tel. 589 156 Uw reactie zien wij gaarne voor 15-03-1997 tegemoet. Regelmatig zullen wij u via het Oostrums Weekblad op de hoogte houden van de stand van zaken. ■o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 9 o~&bru//n/

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 9