voor de rood-witten. Opnieuw was het een opbloeiend talent dat scoorde. Na T.v. Goch en T. Emonts was nu de beurt aan M. Holtackers om te scoren bij het best draaiende vijfde. Eerst belandde een bekeken lob? van ruim 25 meter net onder de lat, 1 -0. Daarna scoorde hij weer en hoe! Een corner werd weggekopt door de Merselo-verdediging. M. Holtackers twijfelde niet en knalde de bal vanuit de lucht snoeihard onder de lat. Even later probeerde ondergetekende hetzelfde wat een bal onderkant lat van de ballenvanger opleverde. Op slag sloeg "A. Hogeboom" toe na goed doorzetten van de Oostrumse voorhoede en dit betekende de 3-0 ruststand. Direct na rust strafte Merselo een verdedigingsfout goed af, 3-1Daarna was Oostrum weer heer en meester. Een goede voorzet vanaf rechts en T. v. Kessel kwam voor tegenstander en keeper en tikte binnen, 4-1Hierna was het Merselodoel een complete schiettent maar het aluminium en uitstekend keeperswerk van de Merselo goalie voorkwamen een "korfbal uitslag". Oostrum scoorde slechts 2 maal. M. Holtackers werd binnen de beruchte lijnen gehaakt en P.v. Abswoude voltrok het vonnis. Kort ^daarna scoorde diezelfde P.v. Abswoude weer na enkele carambollages weer en werd de eindstand op 6-1 bepaald. Oostrum toonde in deze wedstrijd aan ook de 2e 45-minuten goed te kunnen voetballen, dit tot grote genoegdoening van de TDOV-er H. Holerhoek en aan-wezige supporters. Oostrum 5 mag ook dit seizoen weer gerekend worden tot de toppers in zijn klasse, maar helaas niet tot "de Absolute topper". De tand des tijds heeft op deze groep (nog) geen invloed en dus verwachten we nog vele punten aan het totaal van 23 te gaan toevoegen. Broeder NeWin Veteranen Uitslag zaterdag 23 november '96 SV Lüllingen - VVO afgelast Programma zaterdag 30 november '96 VVO -Geysteren aanv. 15.30 u. bijeenk. 15.00 u. Kersttoepen V.V.O. Op donderdag 19 december a.s. wordt in de kantine op het sportpark te Oostrum het jaarlijks terugkerende "kersttoepen" gehouden. ^Seniorleden en vrijwilligers van V.V.O., man of vrouw, kunnen aan deze •avond deelnemen. De aanvang van deze avond is ca. 20.00 uur. Op deze avond kan men kaarten pplatsen, cervelaatworsten, 1/2 meter braadworst etc. Graag tot ziens op 19 december Roland v. Soest Jeugdvoetbal Uitslagen 23 november '96 Venray A2 - Oostrum A1 0-1 HRC'27 B1 - Oostrum B1 8-1 Oostrum C1 - Blerick C2 afgelast 13

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 13