Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 23 november -1 december Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 14.00 u. 19.00 u. Overl. ouders Broekmans-Bovee, Harrie Achten en overl. ouders, Lucy Raedts, Vader Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Overl. ouders Jeuken en familie, Toon Kleuskens (jaar- dienst), overl. ouders Janssen-Peeters (jaardienst Mia Houba, overl. ouders Camps-Willems, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Gest. jaardienst overl. ouders Janssen-Tacken Petronella Camps-v.d. Voort Jaardienst Piet Direks (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Uit dankbaarheid bij het 25-jarig Huwelijk Arts-de Klein Overl. familie Sikes-Rutten, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Gezinsmis. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op den Camp, Frank Janssen Zondag 08.30 u. Susan Felder, Geertje de Kleijn, Anneke Denissen, Brandy van Dyck 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Dianne v.d. Mortel, Renee Bartram Sint Nicolaas en de Advent. Over een paar dagen vieren we in Oostrum het Sinterklaasfeest- en op zondag 1 december is het de eerste zondag van de Advent. Misschien kunnen we dit tweevoudige aanbod voor de kinderen goed combineren. Sint Nicolaas was rond het jaar 340 bisschop van Myra in Lycië (Klein-Azië). Hij had een heel groot geloof in God en hij wilde dan ook graag de liefdevolle weg van Jezus volgen. Hij hielp daarom ook heel veel mensen, vooral als ze in nood verkeerden. Ook aan arme mensen vooraf gaf hij weg van zijn eigen bezit. Omdat Sint Nicolaas zo goedgeefs was, zoveel weggaf, is bij ons pakjesavond ontstaanook wij geven dan weg aan elkaar. Omdat hij een gelovig mens was, heeft hij ook elk jaar het kerstfeest gevierd en 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5