7 De kontributie voor het komende jaar blijft ongewijzigd n.l. 30,- p.p. Jy De kontributie voor het komende jaar blijft ongewijzigd n.l. 30,- p.p. Door de leden van de Raad van Elf, Prins, Vorst, Nar en Bestuur wordt de kontributie opgehaald en wel tussen 25 november en 8 december. 8 December afhalen zittingskaarten voor de leden aanvang: 11.00 uur - Allemans Café Wat houdt het lidmaatschap in!! Gratis entree bij alle carnavalsaktiviteiten. (voor de zitting wel entreekaart afhalen). Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij het sekretariaat: Roland van Soest, Geeststraat 4 tel. 512 949 15 December: Vrije verkoop entreekaarten zitting aanvang: 11.00 uur - Allemans Café B.C.L. - Treffen 1996 Het "Treffen" vindt dit jaar plaats te Neer in Sporthal 't Lichteveld op zondag 24 november. Sponsors steken "de Karklingels" in het "nieuw" Na afloop van de goed bezochte jaarvergadering kon de voorzitter Sjef Arts in samenwerking met Vorst Bert 21 sponsors voorstellen die evenzovele steken met bijbehoren persoonlijk aan de leden van de Raad van Elf, Vorst, Prins, Jeugdprins, Jeugdvorst en Bestuur overhandigden. Sponsors: zie bijgaande lijst Tevens werd een sponsoring toegezegd door de voorzitter van de OOZO, Herman Verheijen, n.l. een kompleet "narrepak". Sponsors nogmaals bedankt!!! De Vorst en leden van de Raad van Elf werden hierna nog aangenaam verrast met prachtige mantels voor tegen de kou. De "makers" van deze mantels, Tonny en Margo, werden bedankt voor het enorme werk met overhandiging van een boeket en presentie. 12 STRUM I i

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12