Op zondag 10 november 1996 werden er te Sevenum in manege "Den Umswing", indoor dressuur-selectie-wedstrijden gehouden voor pony's. Van onze vereniging had Marlies Huijbers zich met haar pony Derrick ingeschreven. In een uiterst sterk deelnemersveld bracht zij voor het eerst haar pony indoor uit in de klasse DE Licht. De combinatie reed een degelijke proef waarvan het openingsstuk heel sterk was. Het resultaat mocht er zijn namelijk een prima 4e plaats, die gehonoreerd werd met 165 punten. Afgelopen weekend, 16 en 17 november 1996 werd er te Meerlo in rijhal Megelsprong een indoor selectie-dressuur-wedstrijd georganiseerd voor paarden. Aan deze wedstrijd werd door verschillende combinaties deelgenomen. Zij lieten een goede indruk achter hetgeen uit de klassering valt af te leiden. Dressuur klasse B Nona Vink met Dulana 160 punten Dressuur Klasse L Jacqueline v.d. Beeten met Georgie 154 punten en een 7e plaats Anja Dankowski met Tadorna 160 punten en een 5e plaats Het secretariaat van LRV en PC NOBEL Oostrum, 17 november 1996 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- *0-V.& OOSTRUMSE VROUWEN - BEWEGING - Dames, Het heerlijk avondje is gekomen. Ook dit jaar vieren wij St. Nicolaas op dinsdag 26 november. Zoals gewoonlijk gebeurt dit middels een surprisekienavond. Enkele van onze bestuursleden hebben deze avond verzorgd. Deze begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11