Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 november Zaterdag 15.00 u. 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u. 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 15.00 u. Uit dankbaarheid bij 'n 40-jarig Huwelijk Smemers- Thiessen (Gem. koor) Cor Thielen en zoon Toon, uit dankbaarheid; uit dank baarheid bij het 50-jarig bestaan van onze Toneel vereniging "De Vlasbloem", voor de overl. leden van de Vlasbloem, voor de overl. leden van onze Harmo nie "Sub Matris Tutela", Herman Hoex, Pierre Vande- venne, Truus Vandevenne-Vermeulen (Harmonie en Koor Melody) Mie Staaks-Hermans Ben Valckx, Toon Muller, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-v.d. Voort Voor de vrede in onze gezinnen (Met Rozenkrans gebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan de Schepper van alle leven Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Sjeng van de Pasch, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, overl. ouders Broeren-Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Zondag 08.30 u. 10.00 u. Linda Wijnhoven, Laura Op den Camp 19.00 u. Loes Kessels, Dianne v.d. Mortel. Annemiek Moraal. Renee Bartram Job Euwes, Luuk Gielens, Jorn en Lars Kessels Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Zo zijn Moeders (uit "midden onder U") De jongen zit in de trein. Hij hoort het gepraat om hem heen niet. Het klinkt als geroezemoes in de verte. Het landschap buiten schuift als een waaier aan hem voorbij. Hij ziet het niet. Hij is helemaal met zijn eigen gedachten bezig. 9

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 9