dorpsraad i/i/erkcomite ooslrunrr Uitnodiging Vergadering secretariaat: Stationsweg 138a. 5807 AD Oostrum. tel_0478 583 555 Hierdoor nodigen wij U uit voor de openbare vergadering van de Dorpsraad, welke zal plaatsvinden op dinsdag 12 november 1996 in 't Allemanscafé te Oostrum; aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening 2. Notulen van de Vergadering van 8 oktober 1996 3. Ingekomen Stukken/Mededelingen 4. Dorpsradenoverleg 5. Verslag kommissies: Vrom, Openbare Werken, Financiën, Welzijn 6. Ingebruikname Rotonde Oostrum 7. Intocht Sinterklaas 8. Vaststelling Vergaderdata 1997 9. Nieuwe Inwoners 10. Rondvraag 11. Sluiting Verslag van de dorpsraadvergadering gecombineerd met de halfjaarlijkse voorzittersvergadering dd. 8 oktober 1996 De dorpsraad zal met Provincie Limburg kontakt opnemen omtrent beplanting Rotonde Oostrum. 4 Ton Kessels zal namens de dorpsraad zitting nemen in de jury van het Sport gala Venray Regio, waarin verkiezing zal plaatsvinden van sportman, sport vrouw en sportploeg van het jaar in de regio Venray. B. en W. van de Gemeente Venray willen een tweejaarlijks werkbezoek bren gen aan de dorpen in de gemeente. Op dinsdag 8 april 1997 zullen zij te gast zijn in Oostrum. 4 Vernomen wordt dat uit grondonderzoek in het geplande bestemmingsplan is gebleken dat sprake is van enige vervuiling. Op korte termijn zal een heronder zoek op iets ruimere schaal plaatsvinden. Inmiddels is gebleken uit dit her onderzoek dat sprake is van een natuurlijke vervuiling (arseenzuur). 4 Uitgebreide aandacht krijgt de geplande renovatie Mgr. Hanssenstraat/Dorps- plein. Tijdig zal de werkgroep de voorstellen bespreken met aanwonenden en overige belangstellenden. Informatie hieromtrent zal volgen. Er is sprake van ingrijpende veranderingen, die niet alleen een verfraaiing van de dorpskern beogen. Namens het Dagelijks Bestuur H.W. Holtackers, voorzitter. 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3