Oostrum 4 - EEV 1 We mochten tegen een eerste elftal, de vaandeldrager van Evertsoord. We moesten dus op 't hoofdveld. We hadden er 't volste vertrouwen in. Maar met warmlopen kregen de spelbepalende spelers te horen dat ze niet in de basis elf zouden spelen, tot groot ongenoegen van onze sponsor. De eerste helft deden we niet onder voor de tweede helft. Bas heeft met een geweldige show toch de nul kunnen houden. Nu de tweede helft: 't werd nul <=>5 klote dus. Ben, bedankt voor de gele kaart, 't was erg lekker die 14 pullen contri butieverhoging 52,50) voor Thijs A. Wilfried en Annemie, bedankt voor de sponsoring van de mooie tassen en de perfecte gastvrijheid. Zoals wij altijd zeggen; kom nou eens écht naar de gezelligste huiskamer van Oostrum, waar de gezelligheid en sportiviteit op nummer één staan. 't (ge)viert MMBC 10 MMWVBKSS PPUK350 Melderslo 5 - Oostrum 5: 2 - 3 (0 -1) Een zwaarbevochten en verdiende overwinning was Oostrum zijn deel in de wedstrijd tegen het altijd lastige Melderslo. Oostrum had een behoorlijke waslijst van geblesseerden en had aan de niet geheel fitte groep verder nog POusters, L. Basten en Th. v.d. Pas toegevoegd. Oostrum begon sterk en zorgde door een hoge balcirculatie ervoor dat de tegenstander er niet aan te pas kwam. H. Achten speelde na een klein half uur P.v. Abswoude vrij en dat betekende 0-1. Nadat al een strafschop niet toegekend werd vergat Oostrum ook de marge uit te breiden. Onder de rust bleek het aantal ge kwetsten zo groot te zijn dat Oostrum de 2e helft begon met 8 fitte spelers. Melderslo strafte meteen onoplettendheid achterin af 1 -1. Melderslo kreeg steeds meer vat op de wedstrijd en kreeg een 2 - 1 voorsprong. Hierna moest P.v. Abswoude het voor gezien houden maar 2 anderen hadden hun lichamelijk ongemak overwonnen. Oostrum zette met 10 man aan voor het Oostrums (laatste) kwartiertje. De enorme inzet en veerkracht werd beloond. W. Bovendeerd verlengde een bal tot bij T.v. Kessel die de doelman met een mooie lob verschalkte 2-2. Net toen een remise een feit leek sloeg Oostrum als een roofdier toe. De goed spelende P. Custers verschalkte enkele ver dedigers en liet een goede voorzet los. H. Jeuken kopte "ala bakhuis" de overwinning binnen. 2-3 Was de terechte eindstand want Oostrum was voetballend toch wel beter terwijl Melderslo met hun Engelse systeem min der in te brengen had. Leo, Theo en Paul bedankt voor de grote inzet en vol gende week de gemeente derby tegen Venray waarin Oostrum alweer een lastige tegenstander wacht. Winst betekend wel dat de tweede plek achter Wittenhorst de beloning is. De kassa's gaan om 9.30 uur open. Tot dan. Broeder Newin 14

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 14