19.00 u. Uit dankbaarheid. Cor Thielen en zoon Toon, uit dank baarheid bij het 50-jarig bestaan van de toneelvereni ging "de Vlasbloem", voor de overl. leden van de Vlas bloem, voor de overl. leden van onze Harmonie "Sub Matris Tutela", Herman Hoex (Koor Melody van Leunen) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Renee Bartram. Danielle Wijnen. Annemiek Moraal, Dianne v.d. Mortel Zondag 08.30 u. Gebroeders Gloudemans, Frank Frederix 10.00 u. Jacqueline Engels. Suzan Nellen. Susan Frederix. Susan Janssen 15.00 u. Judith Philipsen, Linda Wijnhoven, Erna Gooren Allerzielendienst De Allerzielendienst wordt in onze kerk gehouden op zondag 3 november. Om drie uur begint de viering in de kerk, opgeluisterd door ons Herenkoor en de Harmonie. Daarna gaan we gezamenlijk naar ons kerkhof. Ik zou graag hebben, dat U allen, aangekomen op het kerkhof, blijft staan voor de grot. Daar zal ons Herenkoor het lied zingen "Gaat U mee met ons", vervolgens zal onze Harmonie Een Laatste Groet spelen en daarna kunt U de graven bezoeken van Uw overledenen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A OOSTRUMSE VROUWEN 1 BEWEGING v Dames Vrijdag 15 november wandeloriëntatietocht. Heb je zijn om eens lekker te ontspannen mee te doen geef je dan op voor 9 november bij: Sonja Stam tel. 588 647 of Mia Holtackers tel. 583 803. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o m Ifi Met vriendelijke groeten Oliebollenaktie Oliebollenaktie Op woensdag 13 november 1996 houdt LRV en PC Nobel haar jaarlijkse olie bollenaktie ten bate van haar vereniging. Vanaf 17.45 uur komen onze leden bij u aan om u onze oliebollen aan te bieden. Sef Huiioers, secretaris LRV en PC Nobel Oostrum. 5 - - yK NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5