Concert- en toneelavonden Op zondag 3 en maandag 4 november zijn de concert- en toneelavonden van de Harmonie en toneelvereniging de Vlasbloem. Leden en hun partners en donateurs (2 personen per donateurskaart) hebben gratis toegang tot deze avonden. Voor anderen bedraagt de entree 6,-. Misschien was u niet thuis tijdens de rondgang en wilt u toch nog een donateurskaart hebben, dan kunt u kontakt opnemen met Rein Dupont, tel. 589 903. Jack Schuurmans, tel. 586 286 of een van de andere bestuursleden van de Harmonie. Wij wil len u verzoeken tijdig aanwezig te zijn op de concert- en toneelavonden; het programma begint om 19.45 uur. Langs deze weg willen wij nog iedereen bedanken voor hun bijdrage aan de donateursaktie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 2-10 november Zaterdag Allerzielen 19.00 u. Voor 'n overl. moeder, voor overl. ouders en broer, Johan Kleuskens, Pierre Jacobs en overl. familie, jaardienst overl. ouders Broeren-Kersten, overleden ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Wim Heidens, Vader Raedts, overl. ouders Pelzer-Janssen, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Allerheiligen 08.30 u. Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans, Jan v.d. Berg 10.00 u. Piet Litjens, overl. familie Verrijdt-de Lauw, overl. ouders Bovee-Bartels en zoon Sjeen, overl. familie Claessens-Christiaans, Leonard Maas en Maria Mar tens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Allerzielendienst (Herenkoor en Harmonie) Gest. jaardienst familie Litjens en echtgenote Petronella Camps-v.d. Voort Voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Bér van Dijk Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, de schepper van alle leven Gest. jaardienst overl. familie Camps-Verhoeven Uit dankbaarheid bij 'n 40-jarig Huwelijk Swemers- Thiesen (Gem. koor) 3 Zondag 15.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. Zaterdag 09.00 u. 15.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3