iOv V Aan alle leden van de Korfbalvereniging, Tennisvereniging en Voetbalvereniging Zoals eenieder inmiddels weet blijft sportpark "De Spar" op zijn huidige lo- katie, en wil de gemeente Venray met de verenigingen zich gaan richten op renovatie van het sportpark. De geluiden die vanuit de verenigingen naar voren zijn gekomen om bij verplaatsing samen te werken, zijn door de voor zitters omgezet in een voorstel om ook bij renovatie samen te gaan werken. Dit voorstel is door de betreffende besturen positief ontvangen en er is in middels een commissie in het leven geroepen. De commissie, die onder technisch voorzitterschap staat van de dorpsraad, heeft twee opdrachten mee gekregen, te weten: Renovatie van sportpark "De Spar" Het geven van advies omtrent de beheersvorm van deze accommodatie De commissie bestaat Dhr. Toon van Soest Dhr. Sjef Arts Mevr. Trudi Tönnesen Mevr. Marielle Achten Dhr. Harne Bruijsten Dhr. Leo Lenssen Dhr. Ton Broeren Dhr. Ben Kempen uit onderstaande Voorzitter Secretaris Commissie lid Commissie lid Commissie lid Commissie lid Commissie lid Commissie lid personen: Dorpsraad Dorpsraad Korfbalvereniging Korfbalvereniging Tennisvereniging Tennisvereniging Voetbalvereniging Voetbalvereniging De drie voorzitters zullen als stuurgroep optreden. Zij zullen toezien op de voortgang van het proces en zij zullen de belangen van de verenigingen be hartigen. De commissie is inmiddels gestart met het inventariseren van de wensen van de drie verenigingen. Deze wensen zijn gebundeld tot een gezamenlijk wensenpakket. In een positief en constructief gesprek is dit wensenpakket doorgesproken met een afvaardiging van de gemeente Venray. Zodra er concrete voorstellen zijn dan zal er een gezamenlijke informatieve bijeen komst worden belegd voor alle leden van de drie verenigingen. Ook zullen we onze leden omtrent belangrijke zaken informeren door o.a. publikaties in het Oostrums Weekblad. Namens de Voorzitters, Maarten Arts 11

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11