Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven 09.00 u. Eerste vrijdag van de maand - voor Priesterroepingen Zaterdag 19.00 u. Johan Kleuskens, Pierre Jacobs en overl. familie, jaardienst overl. ouders Broeren-Kersten, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Annemiek Moraal, Mieke Emons, Marlie Schlepers, Rianne Rijshouwer Zondag 08.30 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Rick Op den Camp, Bart Direks 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Woensdag 30 oktober Renee Bartram, Dianne v.d. Mortel - 19.00 u. Humor in de pastoraal Dochter: "Ik voel dat ik voor iets bijzonders bestemd ben. Ik wil filmster wor den en dan de hoogste sport op de ladder bereiken." Moeder: "Dat is een uitstekend idee. Klim er maar vast op, dan kun je de gordijnen ophangen." Jantje: "De onderwijzer heeft mij gevraagd of ik nog broertjes en zusjes had". Moeder: "Dan heb je toch zeker gezegd dat je onze enige lieveling bent". Jantje: "Natuurlijk moeder". En toen zei de onderwijzer: "Gelukkig!" Het is tijd voor het middagmaal. Terwijl de t.v. de heerlijke klanken van muziek verspreidt, roept oma tot haar kleinkinderen: "Kom kinderen, zet de t.v. af; dan kunnen die mensen ook gaan eten!" Attentie! De Allerzielendienst wordt in onze kerk gehouden op zondag 3 november; in de namiddag om 3 uur. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o nieuws Hier komt de lang verwachte einduitslag van de balonnenwedstrijd van 1996 Er kwamen slechts 17 kaartjes terug uit Duitsland en een uit Oostenrijk. Na de laatste oproep zijn er geen kaartjes meer gekomen. De regen en de wind hebben hun werk gedaan. 7

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7