Mededeling van het bestuur: De ledenvergadering van V.V. Oostrum wordt gehouden op maandag 28 oktober, aanvang 20.00 uur in de kantine op het sportpark. Verslag Oostrum 5 - Hegelsom 6: 5 - 1 (2-1) Hegelsom 6 was duidelijk een maatje te klein voor een toch niet compleet Oostrum 5. Oostrum 5 zette vanaf de aftrap druk op de tegenstander. Kan sen kwamen al meteen voor de Oostrumse ploeg maar deze missen is niet alleen in onze hoofdstad aan de orde van de dag. Pas in de 21e min. werd de score geopend. P.V. Abswoude passeerde op links zijn tegenstander en passte op de inlopende W. Bovendeerdt 1-0. De druk hield aan en 5 minuten later kopte H. Jeucken (één van de kleinste spelers van het veld) een goede voorzet nog beter binnen 2-0. Hegelsom was rijp voor de slachtbank maar de goal viel aan de niet verwachte kant d.m.v. een prachtig afstandschot. 2-1 Was tevens de thee-stand. Daarna was het weer Oostrum wat aanviel. In de 56e min. kreeg Oostrum een vrije trap op ongeveer 20 mtr. van het vijandelijke doel. P.V. Abswoude krulde hem prachtig in de hoek, 3-1Nu was het afwachten hoeveel er nogzouden volgen, na 69 minuten was 't A. Unal die door de defensie sneed en de doelman prachtig lobte. Weer drie minuten later speelde P.V. Abswoude de uitgeslapen Oostrum 4 spits T. v. Goch vrij en deze tikte nummertje 5 binnen. De score had hoog op kunnen lopen maar 't aluminium en de goede keeper van Hegelsom verhinderden erger. Toch weer een riante overwinning wat goed is voor het zelfvertrouwen van de ploeg. Iets wat volgende week goed van pas kan komen als we "weer" op Sparta 8 stoten. Hopenlijk kunnen we dan die nare nasmaak van dat uitduel (met gerstennat) wegspoelen d.m.v. een overwinning. Ook dan kunnen we de steun van de O-side weer goed gebruiken. Broeder NeWin Veteranen Uitslag zaterdag 19 oktober VVO - Meerlo afgelast Programma zaterdag 26 oktober Castenray - VVO aanv. 16.00 u. vertrek 15.15 u. Wegens het niet op komen dagen van de tegenstander moesten we 't doen met 'n onderling trainingspartijtje, en een gezellige derde helft en dans avond. Rest mij nog om Ron en Tosca te feliciteren met hun dochter Vera. Tot volgende week uit in Oirlo tegen Castenray. Pierre 14

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 14