limburgse vrouwenbeweging Aan alle LVB-leden, Betreft: Thema-avond 'Voorlichting uitgaansdrugs' L.S., Hierbij nodig ik U namens het Kringbestuur uit tot het bijwonen van onze thema-avond op 24 oktober a.s. die gehouden wordt in zaal De Gelderkoel. Heidseweg 72 te Heide, tel. 0478 - 584 721Aanvang: 20.00 uur. Programma: 1Opening door de Kringvoorzitster Mariet Volleberg-Keijsers 2. Voorstellen - Programmaleidster - CAD instituut voor verslavingszorg 3. Inleiding over middelen 4. "Uitgaansdrugs": - hasj en wiet - XTC en aanverwante - smart drugs - alcoholische frisdranken 5. Video "Drugs herkennen" 6. PAUZE 7. Redenen van gebruik door jongeren (evt. video "House, nou en...."). 8. Vragen, discussie 9. Sluiting Daar het onderwerp momenteel erg actueel is en velen onder U opgroeiende jeugd heeft, was het Kringbestuur van mening U deze avond niet te mogen onthouden, daar het Uw belang kan dienen. Hopelijk mogen wij velen van U op deze avond ontmoeten. Cursus meer vrouwen in maatschappelijke en politieke besturen v Besturen Wie bestuurt er? Mannen én vrouwen? Doen vrouwen het anders? Waarom horen vrouwen ook in maatschappelijke en politieke besturen? Meer vrouwen in besluitvorming staat al langer op de agenda van de LVB. Ze wil vooral deelname van vrouwen stimuleren in schoolbesturen, kerkbesturen, besturen van banken, besturen van woningcoöperaties, besturen van buurt- en wijkcentra, besturen in de zorgsector, besturen van culturele organisaties, politieke besturen, etc. Cijfers bevestigen dat het aantal vrouwen in deze besturen nog sterk is achtergebleven. En dat is jammer. Besturen is niet alleen nuttig en 9

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 9