verdiende, wat laag uitgevallen overwinning. Hopelijk kan deze stijgende lijn volgende week tegen BW vastgehouden worden. Hegelsom 5 - Oostrum 4 2-3 Het begin. Het was vroeg op maar we waren er ons terdege van bewust dat toch minstens 1 team punten moest halen voor de club. We speelden voor de 2e keer dit seizoen ons nieuwe systeem 4 - 4 - 2. Het liep in de eerste helft niet zoals verwacht maar we kwamen toch op een 1 - 0 voorsprong door goed doorzetten van Bram Linskens. Later in de eerste helft kwamen we ook nog op 2 - 0 voor, door een schot van een speler die niet genoemd mag worden i.v.m. transfer perikelen. Toen was er thee en gingen we gerust naar binnen. Na de rust kwamen we door wederom Bram Linskens meteen op 3 - 0 door overigens een mooie pass van Bram Joosten. Met nog 15 minuten te spelen maakten we het onszelf moeilijk mede door het uitvallen van Bas Künen, en kregen we twee doelpunten tegen. Met veel inzet en goed keeperswerk van Ron Reijnders 4 haalden we toch nog de overwinning binnen. Thijs Emonts goed gespeeld maar iets meer oefenen op afwerken op goal, niet onze eigen dan. MMBC 10. Oostrum 5 - Wittenhorst 7 2-4(0-1) In deze goede wedstrijd zat alles wat voetbal boeiend maakt. Veel doelpunten, goed spel, spanning en zeer veel inzet. Wittenhorst nam deze wedstrijd hoog op, gezien de zeer lange warming-up. Hiervan profiterend begonnen ze dan ook furieus. Met flitsend combinatievoetbal werd Oostrum bijna de gehele eerste helft onder druk gezet. Dit leverde dan ook een treffer op. Echt vaak gevaarlijk werden ze verder ook niet. Oostrum kwam er zelden uit en kon aanvallend ook geen echte vuist maken. Na de rust wilde Wittenhorst te rustig beginnen. Oostrum strafte dit genadeloos af. W. v. Dijck bediende invaller P. v. Abswoude die goed de achterlijn haalde, teruglegde op de andere invaller Aladdin en deze rondde goed af. 1 -1Terwijl de fans van de beruchte O-side nog feestten was 't alweer 1 - 2 na een mooi boogschot van de Wittenhorst spits. Technisch directeur onbetaald voetbal H. Holierhoek riep zijn manschappen nog een keer op alles te geven. W. v. Dijck bediende P. v. Abswoude op maat en de bal verdween snoeihard in de korte hoek 2 - 2. Kort daarop kreeg Wittenhorst een free-kick. Met een mooi strak schot werd Oostrum verrast 2 - 3. Het verzet was gebroken en Wittenhorst scoorde nog één keer en kwam verder niet meer in de problemen. Een terechte nederlaag voor Oostrum omdat de tegenstander gewoon beter was. Rest mij nog Aladdin te bedanken voor de grote inzet en wens ik Jac beterschap en een van hieruit spoedige rentree toe. Tevens kan ik de geruchten ontzenuwen over een eventueel vertrek van TDOV naar Ajax Amsterdam, want hij heeft aangegeven zijn Oostrum 5-contract uit te dienen. Volgende week weer thuis en dan gewoon om 10.00 uur. Broeder Newin 12

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12