belangrijk, maar meestal ook erg boeiend, interessant en leerzaam. U bepaalt de koers mee, u stippelt beleid uit op welk terrein dan ook. Interesse? Bent u geïnteresseerd in een dergelijke bestuursfunctie? Maar nog geen bestuurservaring? Of nog wat twijfelend: kan ik dat wel? U kunt natuurlijk wachten totdat u gevraagd wordt... Maar u kunt ook de LVB-cursus 'meer vrouwen in maatschappelijke en politieke besturen' volgen in uw regio. U krijgt daar antwoord op vragen als: - Welke stappen moet u zetten om in een bepaald bestuur te komen? - Welke vaardigheden en kwaliteiten hebt u nodig? - Welke bestuurder schuilt er in u? - Hoe functioneert een bestuur? - Waar en wanneer kunt u invloed uitoefenen? - Hoe kunt u in een bestuur uw doel bereiken? - enz. Cursus De LVB organiseert een cursus van 3 dagdelen in 4 regio's in Limburg. De uitvoering is in handen van mevr. Willie Oosterholt en mevr. Joke van Rooyen, werkzaam bij Symbiose. Programma Dagdeel 1 Kennismaking en toelichting programma Meer kwaliteit in besturen door diversiteit Stappen voor deelname in een maatschappelijk bestuur Gezocht bestuurder met kwaliteit en deskundigheid Oefenen van diverse vaardigheden Dagdeel 2 Stappen voor deelname in een politiek bestuur Invloed in de politiek; waar en wanneer? Dagdeel 3 De praktijksituatie Bereiken van doelen in een bestuur Functioneren van een bestuur Kritisch lezen van nota's en andere stukken Plaats en data Het Veerhuis, Grotestraat 1 te Well, dinsdagavond 12, 19 en 26 november van 19.30-22.00 uur. Opgave tot 1 november bij B. Direks, tel. 581 096. Aan de cursus kunnen 15 tot 20 leden deelnemen. Degenen, die zich het eerst aanmelden, worden het eerst geplaatst. Er zijn geen kosten verbonden aan de deelname, alleen de consumpties zijn voor eigen rekening. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 10