Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Tot bijzondere intentie (Met Rozenkransgebed) Petronella Camps-van de Voort (Met Rozenkrans gebed) Toon Janssen en overl. familie Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Koor Harmony) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw van Oost rum (Met Rozenkransgebed) Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel aan God Schepper van alle leven Voor de vrede in de wereld (Met Rozenkransgebed) Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, jaar- dienst Piet Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Broekmans- Bovee Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Mieke van Bracht, Linda Custers, Danielle Geraedts, Marlise Hoeymakers Zondag 08.30 u. Rick Op den Camp, Frank Frederix, Daan Gloudemans, Derik Gloudemans 10.00 u. Misdienaars van Oirlo Woensdag 16 okt. Renee Bartram, Dianne van de Mortel Extra collecte In dit weekend in alle H. Missen is de collecte voor onze Oostrumse Missie zuster: Truus Lemmens. Vergeet haar niet, ook al is ze ver weg! Kinder- en Wereldmissiedag Vanwege de herfstvakantie voor de kinderen van onze basisschool, hebben we de jaarlijkse Kinder- en Wereldmissiedag verplaatst naar dit weekend. Daarom hebben we ook zaterdag a.s. 12 oktober de Gezinsmis, met als thema: Wereldmissiedag en dan heel bijzonder: Kinderen voor Kinderen. We willen de kinderen van onze basisschool (die het allemaal nog zo goed hebben) vragen om zaterdag ook hun offertje mee te brengen voor de vele ongelukkige kinderen in de Missie, door iets van hun eigen spaarpotje in of zonder envelopje onder de collecte te deponeren in de mandjes die dan zaterdag op de communiebank staan. De opbrengst van de collecte van de kinderen zal ook overgemaakt worden aan onze Oostrumse Missiezuster, Truus Lemmens die prachtig werk ver richt bij de vele, vele gehandicapte kinderen die aan haar zorgen zijn toever trouwd. Wij hopen zaterdag veel kinderen te mogen ontmoeten in de Gezinsmis, ook al is hun spaarpotje misschien leeg. Allen zijn welkom. 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5