Agenda oktober: 26 okt. Donateursaktie 26 okt. Eikenhofkapel optreden te Oirlo 03 nov. Allerzielenviering Gemeentelijk Muziektoernooi te Oostrum Afgelopen zondag is door onze harmonie in samenwerking met de Muziek- federatie het gemeentelijk muziektoernooi gehouden. Deelnemers waren alle Venrayse muziekkorpsen. Zij werden beoordeeld door Leon Adams. Het op treden van het orkest werd beoordeeld met "goed tot zeer goed" en het tam boerkorps werd beoordeeld met "goed". Resultaten waarover we tevreden mogen zijn, maar ons tevens ook moeten aanzetten tot nog betere resultaten in de toekomst. Drie Provinciën Blaaskapellenfestival te Wijchen Nadat de harmonie deelgenomen had aan het gemeentetoernooi is de Eikenhofkapel naar Wijchen vertrokken om daar deel te nemen aan een blaaskapellenfestival. Hieraan hebben 7 kapellen deelgenomen en zij wer den beoordeeld door een publieks-jury. De Eikenhofkapel heeft een mooie 2e plaats behaald. Gefeliciteerd. 2e Vrienden-Concert In 1995 is de club "Vrienden van de Harmonie" opgericht. Naast alle andere vrienden die de harmonie heeft en waar ze zeer blij mee is, is deze club spe ciaal opgericht met als doel een extra ondersteuning van de harmonie. Met hun lidmaatschap en hun contributie geven de leden van deze club een extra stimulans aan de instandhouding van de harmonie en de kwaliteits bevordering. Als tegenprestatie biedt de harmonie hen jaarlijks een concert aan. Dit concert vindt aanstaande zaterdag 12 oktober om 20.30 u. plaats. De leden van de club "Vrienden van de Harmonie" en hun partners zijn hier voor uitgenodigd. Wij willen hen vriendelijk verzoeken om uiterlijk tussen 20.15 en 20.30 uur aanwezig te zijn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 12-20 oktober Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis: Thema: Kinder-en Wereldmissiedag Sanne van den Brink, Piet Peeters, uit dankbaarheid, Martin Moorrees, overl. familie Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmonie) Zondag 08.30 u. Mie Staaks-Hermans 10.00 u. Gest. jaardienst overl. ouders Camps-Wolters, Ben Valckx (Koor van Oirlo) 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3