- Ook de eventuele achterontsluiting NS-Station kwam ook nog aan de orde. Bij de Gemeente zal hiervoor nogmaals aandacht gevraagd worden. - Op feestelijke wijze werd het eerste exemplaar van het jubileumnummer van 't Oostrums Weekblad aangeboden door de huidige redactie aan de hr. Jan Verheyen. Als waardering voor het bijna 25 jaar bezorgen van 't Oostrums Weekblad werd aan Jan en Nellie Verheyen (Hatendonkstraat) door de voorzitter van de dorpsraad een attentie aangeboden. Ook de redactieleden, die betrokken waren bij de oprichting van 't Oostrums Weekblad waren aanwezig. Woorden van waardering en dank werden uit gesproken aan het adres van zowel de huidige als de vroegere redactie leden. Het jubileumnummer is inmiddels huis aan huis in Oostrum ver spreid. Op informele wijze werd de avond verder doorgebracht. - Eerstvolgende vergadering/tevens gecombineerd met de halfjaarlijkse voorzittersvergadering op dinsdag 8 oktober in Zaal de Karklingel. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE o pRIS oOOSTRUM Zaterdag 5 okt. 09.30 u. Ophalen oud papier. Papierophalers: K. Op den Camp, I. Camps, G. Janssen, M. Mater. E. Schuurmans, P. Pijpers, T. Pluk, W. Pluk, M. v. Dinther, T. Hagens. M. Poels, J. Teeuwen, F. Van de Venne, A. Swemers, H. Thielen Zondag 6 okt. 13.00 u. Deelname orkest gemeentetoernooi. Uiterlijk aanwezig zijn om 12.45 u. 13.40 u. Deelname tamboerkorps gemeentetoernooi Uiterlijk aanwezig zijn om 13.25 u. Zondag 6 oktober Eikenhofkapel: Drie prov. blaaskapp. festival te Wijchen van 16.15-17.00 u. Maandag 7 okt. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 9 okt. Leerlingen volgens afspraak 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Donderdag 10 okt. 20.15 u. Bestuursvergadering Agenda oktober 12 okt. Concert Vrienden van de Harmonie 26 okt. Donateursaktie 26 okt. Eikenhofkapel optreden te Oirlo 3 nov.Allerzielenviering OPGE RIGHT" 1918

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5