Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 28 september - 6 oktober Zaterdag 19 00 u. Zondag 08 10 30 u. 00 u. Yvonne J. Keohan-van Soest, overl. ouders Haegens- van Lin, Toon Muller, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Hendricus Verrijdt, overl. ouders Poels-Janssen, Antoon Derickx en Sjaan Derickx-van Rooy, overl. ouders Jans-Verheggen, gest. jaardienst overl. ouders Tijssen-Peeters, overl. ouders Volleberg-Litjens, overl. ouders Camps-Willems (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Petronella Camps-van de Voort Ter ere van O.L. Vrouw uit dankbaarheid Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Gem. koor) Uit dankbaarheid Uitstelling van het Allerheiligste om God eerherstel te brengen, de Schepper van alle leven. Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie gest. jaar- dienst Aleide Claessens-Teeuws en Albert Claessens Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, jaardienst Harry Achten, gest. jaar- dienst Martinus Verheijen en echtgenote, overleden leden van de voormalige Bakkersvereniging van Venray, gest. jaardienst overl. ouders van Arsen- Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09 09 09. 19. 09. 08. 00 u 00 u 00 u. 00 u. 00 u. 30 u. 09.00 u Misdienaarsbeurten Vrijdag 15.00 u. Renee Bartram, Daniëlle Wijnen Zaterdag 19.00 u. Merijn Gloudemans, Frank Frederix, Tom Gielens, Arjan Kempen Zondag 08.30 u. Lieke ten Brummelhuis, Jacqueline Engels, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel 10.00 u. Loes Rouwette, Auke Reijnders, Rianne Rijshouwer, Mieke Emons -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5