den, achtereenvolgens harmonie en drumband Leunen/Veulen/Heide; jeugd orkest en harmonie Euterpe, harmonie en drumband Oostrum, drumband en fanfare Oirlo, fanfare Castenray, drumband en fanfare Ysselsteyn, fanfare en drumband Merselo. Om 11.20 uur zal MMSK St. Petrus Banden een muzi kale rondgang door Oostrum doen eindigen bij het gemeenschapshuis. De entree is gratis en iedereen is van harte uitgenodigd om te komen luisteren, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o dorpsraad „i/i/erkcorr#e ooslrurrr Laatste oproep Aan alle belanghebbenden, organisaties en verenigingen (inclusief vereni gingen die ontvangen formulier nog niet ingeleverd hebben). In het najaar van 1996 wil de Dorpsraad Oostrum een nieuwe Oostrumse Wegwijzer uitgeven. Daarvoor willen wij graag op de hoogte gebracht wor den van de aktuele gegevens, zoals bestuurssamenstellingen en andere zaken die van belang zijn om vermeld te worden in de nieuwe uitgave (zie ook de uitgave van 1993). ledereen die vermeld stond in de Oostrumse Wegwijzer 1993 heeft al via de voorzitter of het sekretariaatsadres een for mulier ontvangen. Nieuwe verenigingen of anderen die vermeld willen wor den kunnen gebruik maken van onderstaand formulier. Wij willen u verzoe ken uiterlijk vóór 30 september a.s. deze gegevens aan te leveren bij het sekretariaat van de Dorpsraad, dhr. J. Janssen, Stationsweg 138a. Naam vereniging Datum Funktie Naam/adres/postkode/telefoon Voorzitter Sekretaris Penningm. Overige gegevens tel tel tel tel tel 3 secretariaat: Stationsweg 138a. 5807 AD Oostrum, tel. 0478 - 583 555 N

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3