Dat hun grote, wederzijdse liefde weer vrucht droeg in een kind dat hun levende liefde is. Ik kan me indenken dat als je vader en moeder wordt van een eerste kind, je de eerste ogenblikken na de geboorte geen woorden kunt uitbrengen, dat je stil wordt, elkaar aankijkt en denkt: wat iets geweldigs, wat moois, wat wondervol klein en toch zo groots, wat 'n rijkdom, God bedankt. Maar uit de zinvolle en heerlijke tekst op hun geboortekaartje werd me al on middellijk duidelijk dat zij hun derde kind met evenveel vreugde, verwonde ring, en dankbaarheid tegenover God hartelijk verwelkomd hebben als hun eerste kind. Ook dit derde kind was gewenst, werd naar dit kind verlangd. Omdat ze zo verlangd hebben naar dit kind, zullen zij zich ook ongetwijfeld inzetten met al hun liefde om ROOS alle mogelijkheden te bieden om het beste in haar tot ontplooiing te brengen. Zij willen het allerbeste doorgeven f ian hun kind. Maar menselijke krachten zijn beperkt, wij kunnen nooit wat Christus kan. Daarom is het voor hen ook 'n vanzelfsprekende zaak om hun kind te laten dopen, om hun kind dicht bij Christus te brengen, dat Hij dit kind overvloedig met Zijn liefde en hulp mag bijstaan en helpen om Zijn even beeld te blijven, Zijn lieveling. Paul en Henriëtte, van harte gefeliciteerd met jullie derde kind, maak met Gods hulp, en je weet waar je die vinden kunt, iets moois van dit nieuwe leven. Moge ROOS jullie veel vreugde blijven geven en moge ROOS te midden van jullie opgroeien tot 'n blij en gelukkig mens. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In het kader van het 100-jarig bestaan van de LLTB wordt een creatieve narkt georganiseerd. Deze wordt verzorgd door LVB en LLTB leden, ledereen is hier van harte welkom (ook niet-leden). Kinderen zijn ook wel kom, voor hen wordt van alles georganiseerd, datum: zaterdag 21 en zondag 22 september, 's middags, lokatie: Manege Meerlo. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 21 September Sponsorloop Mariaschool Oostrum Zaterdag a.s. om precies 14.30 uur gaan de kinderen van de Mariaschool in Oostrum van start voor een sponsorloop. Deze sponsorloop welke om de 2 jaar door de Mariaschool wordt georganiseerd staat dit jaar in 't teken van een project voor poliopatiëntjes in Zaïre. De voorbije week zijn de kinderen 7 limburgse vrouwenbeweging 1 iiwal S r jlitry I iffSr- I

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7