Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 21-29 september Zaterdag 19.00 u. Jan van Leeuwen, Cor Thielen en zoon Toon, Annie Theeuwen-Derks, overl. ouders Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Herman Brugge- man, Nel v.d. Berg-Linskens, Vader Raedts (Koor Harmonie) Zondag 08.30 u. Mie Staaks-Hermans, familie Kessels-Verheijen 10.00 u. Han Korendijk en overl. familie, uit dankbaarheid bij mijn 22 jaar verblijf in het heerlijke Oostrum (Gem. koor) Maandag 09.00 u. Tot bijzondere intentie ^Dinsdag 09.00 u. Petronella Camps-v.d. Voort, Mia Houba Woensdag 09.00 u. T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum uit dankbaarheid voor haar moederlijke bescherming en algehele genezing (Met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen Vrijdag 08.30 u Uitstelling van het Allerheiligste, Schepper van alle leven 09.00 u. Voor'n jarige 15.00 u. Uit dankbaarheid bij 'n 25-jarig huwelijk Limbeek- Verheijen Zaterdag 19.00 u. Yvonne van Soest, overl. ouders Haegens-van Lin, Toon Muller, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echt genote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Frank Janssen 10.00 u. Judith Philipsen, Maud Lepsi, Susan Janssen, Susan Frederix Vreugde, dankbaarheid om 'n derde kind, 'n Gods geschenk! Juist terug van geweldige, heerlijke, bemoedigende dagen in Lourdes, in vreugdevolle stemming keer je dan terug op de pastorie, enhet eerste kaartje dat je dan vindt in je brievenbus is vreugdevol nieuws. Paul en Hen- riëtte van Bergen-Kleeven - van Vlasakker 4 - laten ons weten dat zij op 9 september de overgelukkige vader en moeder zijn geworden van 'n derde kind, een dochter "ROOS" zusje van Niek en Lars. 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5