Bij voldoende deelname zal gestart worden met lessen in de gymzaal. Er zal overgegaan worden tot het laten drukken van de pandbrieven; eerste datum van uitloting 31-12-1980 Op de vergadering van 1/2 werd geconstateerd dat de pandbrievenactie een succes is. Tijdens de vergadering van 1/3 werd medegedeeld dat er zich 100 leden hadden opgegeven voor de cursus baltechniek. Verder werd besloten een boekje samen te stellen over de spelregels. Vergadering 5/4: de voortgang van de banen verloopt naar wens, ze worden alleen wat duurder, omdat ook tot de aanleg van een oefenhok besloten is. Inmiddels zijn ook afhang- en gedragsregels vastgesteld. Op 3/5 wordt besloten dat de officiële opening zal plaatsvinden op 2 sep tember 1979, in samenwerking met afdeling voetbal. Op 21/5 is het al zover dat besloten wordt een toernooi te organiseren waaraan alle leden kunnen deelnemen. Dit is achteraf een groot succes gebleken. Nu de banen er liggen, de club bestaat en de opening is vastgesteld, komen in de volgende vergadering hoofdzakelijk zaken van technische aard aan de orde. De opening door wethouder van Oers vindt plaats op de geplande datum van 2 september 1979. E.e.a. vond plaats onder grote belangstelling. De werkgroep gaat nu vervangen worden door een officieel bestuur. De leden van de werkgroep waren: Mw. R. Custers, Mw. Heinecke, Dhr. H. Janssen. Dhr. K. Janssen, Mw. M. Janssen, Dhr. L. Lenssen, Dhr. J. Linders, Dhr. J. Raedts, Dhr. J. Thielen, Dhr. J. Vermeulen, Dhr. Th. Versieyen en Dhr. R. Zeelen. De leden van de werkgroep worden hartelijk bedankt voor hun inzet en het enthousiasme waarmee zij onze tennisclub tot een feit hebben gemaakt. J. Raedts 42

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 44