limburgse vrouwenbeweging sierd, maar dat was niets vergeleken bij wat we nu aantreffen voor het huis van Hoefslag 7. 'n Mededeling van 'n geweldig gebeuren. Maarten en Annemie Arts van Hoefslag 7 laten ons namelijk weten dat op 5 augustus hun vurige wens in vervulling is gegaan, ze zijn vader en moeder geworden van 'n schat van 'n kind, hun eerste kind, een dochterje dat door het leven zal gaan onder de naam JESSIE Arts. Ongetwijfeld hebben Maarten en Annemie - misschien wel niet in woorden - maar wel in hun hart God bedankt voor dit Godsgeschenk. Het wonder van de geboorte van een kind is tenslotte geen vanzelfsprekende zaak. Zomaar, na al die maanden van gespannen verwachting, een klein, levend en gezond kind in je armen te mogen houden en dan te mogen zeggen: dit is ons kind, heerlijke vrucht van onze grote, wederzijdse liefde, dit is ons JESSIE. Vanzelfsprekend heerste er grote vreugde en dankbaarheid; want het moet Maarten en Annemie toch wel tot grote dankbaarheid stemmen dat God hen heeft uitgekozen om dit kind, hun kind en Zijn kind, voor Hem te mogen opvoeden, dat Hij hun deze taak heeft toevertrouwd. Zij willen deze gevoelens van dankbaarheid en verantwoordelijkheid dan ook tot uitdrukking brengen tegenover de Schepper van alle leven, door hun kind ten doop te houden - zoals het geboortekaartje reeds aangeeft - want nergens is een kind meer geborgen dan in Gods handen, wat toch de betekenis van het doopsel is. Vóórdat het kind zelf iets kan bijdragen, wordt het al overstelpt met Zijn genade, Zijn liefde en hulp. Maar ook Maarten en Annemie zullen zelf hun kind ook omringen met goedheid, liefde en hartelijkheid, 'n Warm kloppend hart voor 'n kind is zeer belangrijk. Maarten en Annemie, van harte gefeliciteerd met jullie grote rijkdom, met jullie dochter JESSIE. Moge JESSIE opgroeien tot jullie vreugde, tot geluk van haar medemensen, tot opbouw van de gemeenschap van de Kerk van Christus. Maak er iets moois van. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames, de vakantie zit er weer bijna op. Op dinsdag 20 augustus gaan we nog een keer fietsen. We verwachten jullie om 19.15 uur bij de Rabobank. Dames gymclub Maandagavond 19 augustus van 20.30 tot 21.30 uur start ons gezellig gym- uurtje weer. Bent u lid of geen lid van de L.V.B. iedereen is bij ons welkom, want laten we eerlijk zijn een uurtje gymnastiek is goed voor zowel jong als oud. Heeft u vragen of wilt u lid worden, dan kunt u kontakt opnemen met Margo Verspaget, Asselberghsstraat 29, tel. 589 483. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5