Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Voetballers gezocht Voetbalvereniging Oostrum zoekt nog enkele leden voor het seniorenvoetbal. Dit betekent voetballen op de zondagmorgen tussen pakweg 10 en 12 uur. Met het huidige ledenaantal hebben we teveel spelers voor vijf en te weinig voor spelers voor zes elftallen. Dus heb je zin om een potje mee te voetballen of heb je nog vragen, neem dan kontakt op met: Maarten Arts, Hoefslag 7, telefoon 582 330 of Ton Broeren, Mgr. Hanssenstraat 67, telefoon 587 610. Mededeling uit het bestuur Op de voorjaarsvergadering d.d. 22 april 1996 heeft Wiel Bovend'Eerdt aangegeven wegens persoonlijke redenen te stoppen als bestuurslid van onze vereniging. Hierop heeft het bestuur besloten de funktie wedstrijdsecretaris te splitsen naar een administratieve en een bestuurlijke funktie. De administratieve functie houdt o.a. in: - publikatie uitslagen en programma - verzorging ruilformulieren - Kontaktpersoon bij KNVB - afgelastingen De bestuurlijke funktie houdt o.a. in: - deelname aan leidersvergadering op donderdag - zitting nemen in het bestuur - kontakten trainers, scheidsrechters Wiel blijft het administratieve gedeelte doen en voor de bestuurlijke funktie hebben wij Ton de Leeuw benaderd. Ton wordt ad-interium bestuurslid en op de najaarsvergadering kandidaat gesteld door het bestuur voor een bestuursfunktie. Wij wensen beiden veel succes bij hun nieuwe funktie. Namens het bestuur V.V. Oostrum, Ton Broeren, secr. 10

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 8