Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. Ben Valckx Petronella Camps-v.d. Voort Woensdag 09.00 u. Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten.(Met Rozenkransgebed). Donderdag 09.00 u. Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw. Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van ieder leven. 09.00 u. Eerste vrijdag van de maand Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Pierre Wolters, Jan Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag Zondag 19.00 u 08.30 u 10.00 u Annemiek Moraal, Danielle Wijnen Frank Janssen, Tom Gielens Susan Janssen, Loes Rouwette. Rectificatie In het Oostrums Weekblad van de vorige week stond vermeld dat op 19 juli 's avonds om 19.00 uur 'n H. Mis was uit dankbaarheid voor 54 jaar priester zijn. Dit was 'n drukfout van de drukker van het Oostrums Weekblad, er was duidelijk doorgegeven dat die H. Mis was om 09.00 uur. Mijn excuus voor degenen die om 19.00 uur nog naar de kerk waren gekomen; het heeft me wel goed gedaan dat er die dag nog velen naar de kerk waren gekomen. Vervolgens had ik de vorige week in het Oostrums Weekblad nog iets over genomen van het St. Antonius blaadje, met als opschrift: Een pastoor heeft altijd ongelijk. Maar de drukker van het Oostrums Weekblad veranderde dat opschrift met: De pastoor heeft altijd "gelijk". Dit gaf dus een heel andere wending aan het verhaaltje. Maar ik neem het de drukker van het Oostrums Weekblad niet kwalijk. Ik maak zelf ook wel 'ns vergissingen. Voor verpozing onder de vakantietijd. Pastorale humor (Uit ons Bisdomsblad) De meester heeft aan zijn jonge leerlingen verteld over de hemel. Op het einde van de les vraagt hij hen: "Wie van jullie zou naar de hemel willen gaan?" Alle kinderen steken hun vinger op, behalve de kleine Thomas. De meester wil graag de reden weten, waarop het jongetje antwoordt: "Dat is omdat ons moeder gezegd heeft dat ik van school altijd recht naar huis moet gaan en nergens mag blijven hangen!"

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3