nieuws Kindermarkt. Zondag 30 juni is weer de jaarlijkse kindermarkt. PLaats: Mgr. Hanssenstraat tot A.M.C. na de balonnenwedstrijd die start om 10.45 uur. ■o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Gemengd koor Geachte leden Woensdag 3 juli laatste repetitie avond in de kerk voor de vakantie. Woensdag 28 augustus is de eerste repetitie na de vakantie. Wij wensen jullie allen 'n mooie vakantie periode, en zien alle leden graag op de eerste repetitie, we starten direkt met repeteren voor de kerst. Daarom zijn jullie allen onmisbaar. Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Van gemeentewege is er weer een vergunning verleend voor het houden van een huis-aan-huis-kollekte, in de week van 30 juni t/m 13 juli. De opbrengst van deze kollekte komt geheel ten goede aan zieken c.q. gehandicapten uit de gemeente Venray! Het Lourdescomité hoopt dat deze jaarlijkse kollekte in Uw parochie goed zal worden ontvangen, want de opbrengst in Uw parochie zal ook ten bate zijn van zieken in deze parochie. Wij bevelen deze kollekte dan ook gaarne in Uw goedgeefsheid aan. Lourdescomité afd. Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KORFBALVERENIGING OOSTRUM. Grote Clubaktie Bij deze willen we alvast bekend maken dat onze vereniging op 17 oktober 1996 meedoet aan de Grote Clubaktie! Wij zullen geen gebruik maken van zg. "Intekenlijsten", die veelal gebruikt worden door verenigingen om eerder al langs de deur te kunnen gaan. Wij beperken ons tot de aktiedag zelf met het verzoek om onze club financieel te ondersteunen. Met vriendelijke groeten. Bestuur Korfbalvereniging Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 Kollekte t.b.v. Lourdes Liefdewerk in de gemeente Venray e.o. cmr

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5