Laatste repetitie voor de vakantie/afsluiting seizoen. Zoals de laatste jaren gebruikelijk is, sluiten wij het seizoen op informele wijze af met een gezamenlijke repetitie, waarbij iedereen vrij is om te komen luisteren. Bij goed weer zal dit buiten op het dorpsplein plaatsvinden (bij slecht weer in het gemeenschapshuis). Na afloop kan er nog gezellig een glaasje genuttigd worden. Voor onze leden en diegenen die zich daarvoor opgegeven hebben is er vanaf 21.00 u. een barbecue. Alvast een prettige vakantie. De repetities na de vakantie beginnen om maandag 19 augustus. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 29 juni -7 juli Zaterdag 19.00 u. Papa Vermeulen, Truus Vandevenne-Vermeulen, overl. ouders en familie Sikes-Rutten, Johannes Rongen, Vader Raedts, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Zondag 08.30 u. Jan van de Berg, Mie Staaks-Hermans. 10.00 u. Jaardienst Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, jaardienst overl. ouders Camps-Willems, overl. ouders Pelzer- Jansen.(Gemengd Koor) Maandag 09.00 u. Ben Valckx. Dinsdag 09.00 u. Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag 09.00 u. Voor Priesterroepingen. (Met Rozenkransgebed). Donderdag 09.00 u. CorThielen Vrijdag Eerste Vrijdag van de maand 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God voor al het onrecht wat Hem wordt aangedaan 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Cor Thielen, overl. ouders Janssen- Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten. Zaterdag 19.00 u. Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers, Danie Wijnen. Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Roel van Haeren, Rick Op den Camp, Frank Frederix. 10.00 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3