R. Balfoort uit Voorschoten en E. Leemhuis uit Ommen. Het tamboerkorps komt uit in de 1e divisie, sektie AB. De uitslag zal om ongeveer 17.30 u. be kend gemaakt worden, waarna we omstreeks 19.30 u. weer terug zullen zijn in Oostrum. Er zijn nog 10 plaatsen vrij in de bus; belangstellenden die mee willen kunnen zich opgeven bij Frank Martens (tel: 512 380) of Jack Schuur- mans (tel: 586 286). De buskosten voor niet leden bedragen 10,- per per soon. Veel succes! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 15-23 juni Zaterdag 19.00 u. Johan Kleuskens, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Broeren-Kersten, Gerrit Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Sanne van den Brink (Koor Harmony) Familie Kessels-Verheijen Overl. ouders Poels-Janssen, Harry Thuijls, Jan van Leeuwen, Lei en Gèr Janssen, Jan Kessels (Gem. koor) Ben Valckx Tot bijzondere intentie Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed) T.e.v. O.L. Vrouw uit dankbaarheid Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God Voor 'n goede uitkomst Overl. ouders Haegens- van Lin, Toon Muller, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Zondag Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers 08.30 u. Rianne Rijshouwer, Danielle Wijnen, Loes Kessels, Jacqueline Engels 10.00 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp, Simone Geraedts Gezinsmis Zaterdag a.s. -15 juni - hebben we de laatste Gezinsmis van dit schooljaar, het thema is dan ook: einde van het schooljaar en vakantie. Voor velen duurt het nog wel 'n paar weken voordat de vakantie echt begint maar het geeft je toch al 'n prettig gevoel als je hoort de vakantie is nabij. Ook 'n vakantie, 'n goede vakantie, vraagt toch ook wel enige voorbereiding, mogelijk vindt U in deze gezinsmis nog wel enige nuttige wenken. U bent allen van harte welkom! Tot zaterdag. Uw pastoor k

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5