Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 Voetballers gezocht De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Voetbalvereniging Oostrum zoekt nog enkele leden voor het senioren voetbal. Dit betekent voetballen op de zondagmorgen tussen pakweg 10 en 12 uur. Met het huidige ledenaantal hebben we teveel spelers voor vijf en te weinig spelers voor zes elftallen. Dus heb je zin om een potje mee te voet ballen of heb je nog vragen, neem dan kontakt op met: Maarten Arts, Hoefslag 7, telefoon 582 330 of Ton Broeren, Mgr. Hanssenstraat 67, telefoon 587 610 Veteranen VVO Uitslag zaterdag 8 juni VVO - MVC afgelast Programma zaterdag 15 juni Panningen - VVO aanvang 18.00 u. vertrek 17.00 u. Nieuwe jeugdtrainer voor V.V. Oostrum Het bestuur van V.V. Oostrum deelt mede dat met ingang van het seizoen 1996 - 1997 Marcel Lenssen aangesteld is als jeugdtrainer. Marcel Lenssen is afkomstig uit Geijsteren waar hij nu nog voetbalt. Als speler kwam hij zeven seizoenen uit voor Volharding, waarmee hij tot in de Hoofdklasse reikte. Marcel heeft een kontrakt voor twee jaren getekend en volgt Gerard van Stappershoef op, die de A- en B-jeugd vier jaar onder zijn hoede had. In augustus hoopt Marcel aan de cursus Trainer/Coach III te kunnen beginnen. Wij wensen Marcel en Gerard veel succes toe bij hun nieuwe clubs. Namens bestuur V.V. Oostrum Ton Broeren, secr. Mini-straatvoetbaltoernooi op zondag 25 augustus 1996 Op zondag 25 augustus a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden waar gestreden zal worden om de "Toon van Soest Troffee". De afmetingen van de speelveldjes zijn ongewij zigd gebleven, zodat ook de minder geoefende spelers moeiteloos mee kun- 12 wmmm

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 12