Oud papier Regelmatig wordt tussen het oud papier ander afval (o.a. sap- en melk pakken, tempex, plastic) aangetroffen. Dit is niet de bedoeling. Wij willen u vragen om alleen oud papier en karton aan de straat te zetten. Graag goed verpakt en tijdig (09.30 u.). Bij voorbaat dank voor uw medewerking. limburgse vrouwenbeweging Maandag 6 mei KRINGBEDEVAART. De H. Mis begint om 19.30 uur in de parochiekerk van Oostrum. Het thema van de H. Mis is "De verborgen kracht". Het koor van de Grote Kerk verzorgt de zang. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Geboorte Parochie Oostrum 4-12 mei Zaterdag 19.00 u. Antoon Egelmeers, overl. ouders Janssen-Peeters, Wim Heidens, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Toon Muller, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans, Antoon Janssen Eerste H. Communie van de kinderen van onze basis school Annie Theeuwen-Derks, gest. jaardienst overl. familie Siebers-Camps en Nijssen (Harmonie en kinderkoor) Papa en Moeke Vermeulen Tot intentie van de L.V.B. Venray (Koor Venray) Voor een zieke, voor een jarige Voor de vrede in de wereld Plechtig lof met rozenkransgebed (Gem. koor) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u 19.30 u 09.00 u 09.00 u 19.00 u 09.00 u 08.30 u Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God 09.00 u. Gest. jaardienst Gerardus v.d. Voort en echtgenote

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3