de Communicantjes 'n aantal banken gereserveerd, maar er blijven nog voldoende vrije plaatsen over. Extra collecte In dit weekend is in alle H.Missen de collecte voor de priester- en diakenopleiding in ons bisdom. Deze collecte wil ik bijzonder bij u aanbevelen. Laten we vooral in deze tijd van priestertekort degenen die nog priester willen worden helpen om ook die priesteropleiding te kunnen volgen. O.L. Vrouw van Oostrum "Behoudenis der Kranken" Bidt gij, Maria, met en voor ons als Voorspreekster bij Uw Goddelijke Zoon In de meimaand iedere dag na de H. Mis van 9 uur Rozenkransgebed. Alleen op de woensdagen wordt de Rozenkrans gebeden onder het Lof van 9.00 uur. Vreugde! Dankbaarheid! De lente is voor vele mensen de mooiste tijd van het jaar, het hangt samen met nieuw leven dat ontluikt. En Pasen valt ook altijd in de lente, en Pasen is het feest bij uitstek van nieuw leven. Zowel de lente als Pasen 1996 dat we nog steeds vieren is natuurlijk voor Henk en Ria Hellegers-Sonnemans van Randenrade 49, 'n heerlijk samenkomen dat ook zij zich nu mogen verheugen over nieuw leven in eigen gezin. 17 April werd hun gezin namelijk uitgebreid en verblijd met 'n tweede kind, een zoon "NIEK", broertje van Wouter. Ook dit tweede kind zien ze weer als een wonder, en dat is ook zo. Negen maanden lang is naar dit kind uitgekeken. Maanden vol verwachting, maanden waarin van alles is gebeurd, fijne momenten, spannende ogenblikken. Maar nu vreugde, vervulde verwachting, dankbaarheid. Ze zijn ook weer overgelukkig met hun tweede kind. Henk en Ria zien in hun tweede kind weer een geschenk van hun wederzijdse grote liefde, maar tegelijk ook een Gods geschenk en dus een kostbaar geschenk. Zij willen hun tweede kind dan ook weer het beste meegeven, en daarom willen zij NIEK al vroeg God laten ontmoeten in het doopsel. Het kind heeft er zelf niet voor gekozen, zijn ouders kiezen zoals ze in de kinderjaren zoveel keuzes voor hem zullen maken. De vraag naar de doop van een kind heeft veel te maken met de levensinstelling van zijn ouders. Met de vraag naar de doop zeggen de ouders iets van hun eigen relatie. Of zij nog 'n daadwerkelijk geloof" bezitten. Daarom proficiat Henk en Ria dat jullie het vanzelfsprekend vinden om ook NIEK te laten dopen. Van harte gefeliciteerd met jullie tweede kind, met jullie zoon Niek. Moge Niek voor jullie 'n Godsgeschenk blijven en moge NIEK zelf een heerlijke toekomst tegemoet gaan. Uw pastoor

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5