meevoetballende keeper verschalkte. Zo eindigde deze beslissingswedstrijd in een 2 - 0 overwinning voor Oostrum, terwijl een 4 - 2 of 5-2 overwinning ook best mogelijk was geweest. Oostrum 1 - Lottum 1 5-1 Na het binnenhalen van de periodetitel, kwam deze zondag Lottum op bezoek. Dit team voerde op dat moment de rangschikking voor de 3e periode aan samen met Resia. Lottum kon deze rangschikking echter geen enkel moment waarmaken en ging dan ook roemloos ten onder. Na ongeveer 20 minuten was het Joop Bovend'Eerdt die vanaf 7 meter de 1 - 0 aan liet te-kenen. Hierna waren er nog wel enkele kansen, maar het was Hans Kessels, die Lottum de genadeklap toediende met doelpunten in de 40e en 45e minuut. Wat Hans tegen Hegelsom niet lukte, lukte nu wel en de doelpunten mochten er zijn. Na de pauze kon Lottum via Roel van de Brandt nog wel terugkomen. Zijn kopbal uit een korner trof doel, maar Lottum was niet bij machte het Oostrum verder moeilijk te maken. Oostrum had nog voldoende mogelijkhe-den om de score uit te bouwen en dit lukte Patrick Verheyen met doelpunten in de 80e en 85e minuut. Hij bracht de stand op 5 -1 en Oostrum een niet geflatteerde overwinning. Voor de stand is deze overwinning niet zo belangrijk, voor het moreel des te belangrijker. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Bieslo op het programma, waarna, met nog een thuiswedstrijd te gaan, de nacompetitie voor de deur staat. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 20 april 1996 VVO - Swolgen 1 -1 Programma zaterdag 27 april 1996 Meerlo - VVO aanv. 17.00 u. vertr. 16.15 u. VVO - Swolgen 1 -1 Op deze prachtige dag een wedstrijd om maar gauw te vergeten. Oostrum gekweld door de vele afmeldingen en blessures kon geen vuist maken tegen Swolgen, en deze konden dit niet uitbuiten. Eén van de hoogtepunten was het doelpunt van Marcel die de stand op 1 -1 bracht. Eén van de dieptepunten was het slechte spel van beide zijden. Alex, Ron, Marcel, Peter, Sjef en Chris bedankt. Tot volgende week uit naar Meerlo. P.s. Mat ook bedankt voor de moeite om deze wedstrijd door te kunnen laten gaan. - Pierre. 14

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 14