STICHTING "De Vertaalslag" een theaterexperiment met 6 toneelgezelschappen. Zondag 28 april a.s. vindt onder verantwoordelijkheid van stichting CultuRooy en Cultureel Centrum de Beejekurf te Venray een uniek experiment plaats. 6 Toneelgezelschappen uit deze regio zijn aan de hand van een tekst van Jack Poels (Rowwen Hèze) aan 't improviseren geslagen en hebben een scène geschreven/ontwikkeld die hun visie op deze tekst weergeeft. De gezelschappen kennen eikaars interpretaties niet. De tekst van Jack Poels hebben we voorgelegd aan: De Vrije Spelers America Grimas Horst De Vlasbloem Oostrum Setovera Sevenum Balans Venray Ventiel Venray Op zondagavond 28 april zetten we de scènes achter elkaar. Tijdens de podiumwisselingen zijn er een vijftal muzikale intermezzo's verzorgd door P.frame (Peter Verberne en Frank Kranen), Johan van Krey, Peters Com pagnie, Alex van Vliet en Wordless (Malcolm Burg, Rosa Verstegen en Ellen Gal). Ook zij hebben zich laten inspireren door de tekst van Jack Poels. Het resultaat is een avondvullend programma waar we u graag getuige van willen laten zijn. De entree bedraagt 12,50. De kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar aan de kassa van Cultureel Centrum de Beejekurf en bij de leden van de deelnemende toneelgezelschappen. Aanvang van de voorstelling is 20.00 uur. Kaarten voor deze bijzondere avond zijn voor 12,50 te verkrijgen bij: Netty van Reenen, Westerthienweg 15a Oostrum of Mia Tacken, v. Broekhuizenstraat 6 Oostrum. Toneelver. De Vlasbloem Oostrum P.S. ledereen die zich heeft opgegeven als speler/speelster voor het nieuwe toneelstuk krijgt binnenkort een uitnodiging voor de rolverdeling. Groetjes Bestuur Vlasbloem -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 13