19.00 u. Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Huub van de Venne, overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, Truus Vandevenne-Vermeulen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Koor Harmony). Misdienaarsbeurten. Zaterdag 19.00 u. Roel van Haeren, Noud van de Mortel, Rick Op den Camp, Frank Janssen. Zondag 08.30 u. Frank Frederix, Tom Gielens, Arjan Kempen, Bart Direks. 10.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Loes Kessels, Simone Geraedts, Suzan Nellen. Zaterdag 14.30 u. Linda Wijnhoven, Erna Gooren. Hartelijk dank In de week voor Pasen hebben veel vrijwilligsters weer royaal blijk gegeven dat ze onze (hun) kerk 'n warm hart toedragen. De dames zorgden voor 'n grote Paasschoonmaakbeurt van onze kerk, zodat onze kerk er weer op z'n Paasbest uitzag. Prachtig werk geleverd. Hartelijk dank. Verder hebben nog vele anderen zich bijzonder ingezet voor mooie vieringen in de kerk, zowel in de Goede Week als Pasen: de dames die de kerk versierden, de zangkoren voor goede en mooie zang, de Gezinsmiscommissie die zorgde voor 'n Paaswake vol Paasvreugde, de vele kinderen van onze basisschool die heerlijk meegedaan hebben in de vieringen van de Goede Week en de Paaswake, de lektoren, de misdienaars die keurig gediend hebben, en nog anderen die weer heel spontaan bijsprongen als er nog 'ns een of ander karweitje moest worden opgeknapt. Vastenaktie 1996! De Vastenaktie 1996 ten bate voor onze Oostrumse Zuster Truus Lemmens in Pakistan heeft opgebracht het hele mooie, geweldige bedrag van 2505,-. Heel hartelijk dank aan alle gevers en nogmaals dank aan onze Carnavals vereniging die zich weer volkomen heeft ingezet voor deze Vastenaktie. Blijdschap, blijdschap, blijdschap, dankbaarheid, dankbaarheid! Een heerlijk berichtje was verzeild geraakt in de krant, en omdat de dagelijkse krant met al haar sensatienieuws me niet meer zo aanspreekt, en gemakkelijk 'n paar dagen ongelezen kan blijven liggen, kwam ik wat later aan dit blijde, heerlijke nieuws. En dat heerlijke nieuws kwam van: Arno en Mariola Steenkamer-Linssen van Randenrade 39. Zij delen ons mede dat hun jonge gezin weer uitgebreid is met een derde kind: een dochtertje dat door het leven zal gaan als Ellen Steenkamer, zusje van Lisa en Maartje. Laten we hopen dat zowel Ellen als Lisa en Maartje het zangtalent van hun moeder hebben meegekregen, want 6

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 7