Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 6-14 april Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 08.30 u 10.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Paaszaterdag Paasgezinsmis (Christus, het Licht voor de wereld) Waaronder: Doop en Vormsel van een volwassene. Hendrik en Jo Jeucken en overl. familie, Bèr van Dijk, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, Erna van Rattingen-Soulimans, Johan Kleuskens, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. (Koor Harmony) Hoogfeest van Pasen Antoon Janssen, Mie Staaks-Hermans, overl. ouders. Nol Versteegen, Harry Valckx en overl. familie, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, zes- wekendienst Jan van Leeuwen, overl. ouders Linders- Hendriks, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs. (Gem. koor). Tweede Paasdag Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Jeu Arts (Herenkoor). Tot bijzondere intentie Wim Kessels, t.e.v. Onze Lieve Vrouw (Met Rozenkransgebed) T.e.v. Onze Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste (om eerherstel te brengen aan God voor de vreselijk veel abortussen, ook in ons land). Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Toon Thielen en zoon Toon, overl. ouders Broeren Kersten, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. (Seniorenorkest). Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Marlie Schlepers. Gebr. Gloudemans, Bart Direks Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi. 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5