Zondag 08.30 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Linda Wijnhoven 10.00 u. Erna Gooren, Laura Op den Camp, Simone Geraedts, Suzan Nellen Vierde zondag in de veertigdagentijd Als je kiest voor eigen leven, dan kies je ook voor andermans leven. We hebben natuurlijk rechten, maar ook plichten: Breken en delen. Veertigdagentijd: werken aan je zelf! Vastenactie: iets doen voor de ander! Vastenactie 1996 Zoals we in het Oostrums Weekblad reeds vermeld hebben, zal de op brengst van de Vastenaktie ook dit jaar weer naar Zuster Lemmens in Pakistan gaan. In het volgende nummer van het Oostrums Weekblad zult U \een envelop aantreffen met vermelding: "Vastenaktie 1996 voor Zuster Truus Lemmens". Donderdag 28 maart zullen leden van onze Carnavals vereniging deze envelop bij u komen afhalen, hopelijk gevuld met een hart voor onze Oostrumse Zuster Truus Lemmens. En ook zaterdag hopen we veel kinderen te mogen aantreffen in de Gezinsmis om 19.00 uur met hun envelopje voor al die stakkers van Zuster Lemmens: gelukkige kinderen ko men op voor minder bedeelde kinderen! Onder de Gezinsmis van zaterdag a.s. kunnen de kinderen na de Voorbeden hun envelopjes aanbieden in de mandjes die vóór het altaar staan. Hartelijk dank voor Uw medewerking! Uw pastoor Aan alle Parochianen van Oostrum. Parochie-vergadering. Op donderdag 21 maart a.s. wordt in het Gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse Parochievergadering gehouden. In deze vergadering zal door het Kerkbestuur verslag worden gedaan over het boekjaar 1995. Verder wordt informatie gegeven over lopende ontwikke lingen en zaken en, zoals gebruikelijk, wordt de gelegenheid geboden voor .het stellen van vragen. Het financiële verslag van de Parochievergadering is in deze uitgave van het Weekblad afgedrukt. Volledigheidshalve wordt vermeld dat dit verslag uit sluitend is bedoeld ter informatie van de Oostrumse gemeenschap en dat e.e.a. niet mag worden overgenomen voor publikatie elders, in welke vorm dan ook. Bij deze nodigt het Kerkbestuur u van harte uit voor deze vergadering op donderdag 21 maart a.s. om 20.30 uur in het gemeenschapshuis. Uw aan wezigheid zal zeer op prijs worden gesteld. Het Kerkbestuur van de Parochie Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5