Rommelmarkt in het Parochiehuis Oostrum Harmonie Sub Matris Tutela organiseert op 31 maart a.s. voor de 6de keer een Rommelmarkt in het Parochiehuis van Oostrum. De opbrengst is weder om bedoeld voor het aanschaffen van nieuwe muziekinstrumenten. De markt begint op zondag (31-3-'96) om 11.00 uur precies. Er kan gerom meld worden in een ruime sortering van alles en nog wat. De wat waarde vollere zaken worden per opbod verkocht. Deze verkoop start om 11.30 uur. De Rommelmarkt wordt om ongeveer 13.30 uur afgesloten, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 16-24 maart Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u Gezinsmis - Thema: Over Vasten gesproken. Sanne van den Brink, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren-Kersten, Annie Theeuwen-Derks, CorThielen en zoon Toon, overl. ouders Hagens-van Lin, Ties Joosten, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie, (koor Harmonie) Jaardienst Bertus Rutten, Harry Vermeulen en overl. familie, overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks- Hermans Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 10.00 u. Uit dankbaarheid en voor overl. familie, jaardienst Harry Thuijls, Sjef Verstegen, overl. ouders Verste- gen-Houben, broers en zus, Piet Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (gem. koor) Tot bijzondere intentie Voor een zieke 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 08.30 u. Gest. jaardienst Jozef Jenniskens en echtgenote, voor de vrede in de wereld (met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste uit eerherstel aan God voor de vele Abortussen Zaterdag 09.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen 19.00 u. Lena Camps-Driessen, overl. ouders Broeren-Ker sten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Tom Gielens, Arjan Kempen, Bart Direks, Rik op den Camp

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3