Opgeven nieuwe peuters Beste Ouders, Op vrijdag 29 maart a.s. kunt u uw peuter opgeven voor de peuterspeelzaal. Is uw kind vóór 1 juli '97, 2 jaar dan kunt u samen met uw kind hem/haar op komen geven tussen 10.00 uur en 11.30 uur op de peuterspeelzaal. Vanaf 10 uur staat de limonade en koffie klaar. U kunt dan kennismaken met de leidsters en rustig met uw kind alles bekijken. Als u vragen heeft kunt u terecht bij de leidsters of één van de aanwezige bestuursleden. Het inschrijfgeld a 5,- graag bij inschrijving betalen. Tot ziens op de peuterspeelzaal. Bestuur en leidsters p.s.z. 4t Rommelhöfke -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Senioren 1 - Kampioen! Proficiat Senioren 1 Namens het bestuur en alle andere leden wensen we de senioren 1 van harte proficiat met dit fantastische resultaat. Volgend jaar dus in de 1e klasse!!!! Dat wordt spannend. Bovendien ziet het er naar uit dat jullie ook in de buiten competitie goed gaan eindigen, een receptie en feest gaat nog volgen! Op 10 maart vond de laatste wedstrijd van de binnencompetitie plaats en daarna was het hele team present in zaal De Karklingel. Ook jullie kleding- sponsors, Geert de Haart (sponsor trainingspakken) en Wilfried en Annemie Denissen (sponsor shirts) waren present voor het maken van een groeps foto. Helaas ontbrak Lambert van de Kerkhof, doordat hij te laat op de hoog te was. Jammer, want met Lambert met name was de sponsoring geregeld. Publicatie in de krant zal gaan volgen, mét het goede nieuws. Tegelijkertijd met de foto van onze senioren 2 in hun nieuwe kleding en hun sponsors, Marcel Linders en Alex Oudenhoven van RIT bandenservice. Prachtig toch? Dus houdt de Peel en Maas en Trompetter maar in de gaten! Buitentrainingen: In maart beginnen de buitentrainingen weer. De eerste trainingen zijn voor, Senioren 1: dinsdag 12 maart 1996 om 18.30 uur. Senioren 2: dinsdag 12 maart 1996 om 19.30 uur. Junioren: dinsdag 12 maart 1996 om 18.00 uur. Aspiranten: woensdag 6 maart 1996 om 18.30 uur. Recreanten: woensdag 6 maart 1996 om 20.00 uur. Winteraktiviteit Op vrijdag 22 maart 1996 gaan wij onze winteraktiviteit houden. Dat wordt: 17 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17