ledereen proficiat met dit geweldige resultaat! 's Avonds bezoek aan het jeugdbal in zaal de Karklingel, met als thema vakantie. Door Prins Maurice werden Arjan Kempen en Floor Swinkels als winnaars uitgeroepen. Bezoek aan het steeds drukker wordende bal; op de maandagavond in het gemeenschapshuis met prijsuitreiking aan de mooist verklede(n), nl. Nelly van Soest en de groep "Surinamers". Gevolgd door een gezellige afsluiting in het A.M.C. Dinsdags - Bezoek aan een druk peuter- en kinderbal in het gemeenschaps huis. 's Middags een optocht van de Boerenbruiloft met gratis confetti-vlokjes. Bij de jeugd werden Marietta en Paul in het onecht verbonden en bij de organi serende vereniging de "O.O.Z.O." Ine en Thijs. Ceremoniemeester Math Arts maakte er, in het in ere herstelde café "Campse Jeb", een onvergetelijke Boerenbruiloft van. Door Prins Rien I werden Ine en Thijs op een ludieke manier in de onecht verbonden. Hierna een drukke receptie met bezoeken aan zaal de Karklingel en het A.M.C. Tijdens het bezoek aan café de Karklingel werd de jeugdcarnaval 1996 offi cieel afgesloten door Prins Maurice I, Vorst Paul en Nar Sjors met mede werking van Prins Rien I en Vorst Bert. In de aangebouwde tent bij het gemeenschapshuis werd een echte Limburg se koffietafel geserveerd, prima verzorgd door de O.O.Z.O.! 's Avonds een druk en gezellig boerenbal in het gemeenschapshuis. De O.O.Z.O. heeft het waargemaakt met de spreuk "Thuusblieve is misse! Misse is naeve ut pötje pisse! Even na 24.00 uur volgde een dankwoord van Prins Rien I en werd vervol gens koers gezet naar de residentie 't Allemanscafé, waar rond 01.00 uur de "vastelaovend 1996" officieel werd gesloten. Nogmaals iedereen bedankt voor de bijdragen, in welke vorm dan ook, die hebben geleid tot het welslagen van deze schitterende vastelaovend 1996. Bedankt! C.V. de Karklingels Bestuur, Prins Rien I, Vorst Bert, Nar Jurgen, Raad van Ellef, Jeugdprins Maurice I, Vorst Paul, Nar Sjors, en de jeugdcommissie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Steun ADOR, steun het jeugdwerk met uw bijdrage. Op voorhand alvast: alle gevers namens Jantje Beton hartelijk dank. En denk eraan, dit jaar dus de collecte al in de week van 10 t/m 16 maart. 17

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 17