Kerkberichten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Martin Moorrees, Wim Versleijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Gest. jaardienst overl. familie van Heijster, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaardienst Harrie Claessens (Gem. koor) Voor een zieke Gest. jaardienst voor de overl. familie van Heijster Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (met Rozenkransgebed voor dezelfde intentie) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L.Vrouw Uitstelling van het allerheiligste uit eerherstel voor alles wat Hem, God, te kort wordt gedaan in de wereld en in ons eigen leven Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen Voor Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Zeswekendienst voor Sanne van den Brink, Vader Raedts, overl. ouders Houwen- Jacobs, Cor Thielen en zoon Toon, Martien Vermeulen, overl. ouders Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Daniëlle Wijnen, Rianne Rijshouwer, Marlie Schlepers, Mieke Emons Zondag 08.30 u. Gebroeders Gloudemans, Bart Direks 10.00 u. Renee Bartram, Annemiek Moraal, Suzan Nellen, Auke Reijnders Memisa collecte In dit weekend in alle H.Missen collecte voor MEMISA. Onder het motto: "Hulp die terecht komtvraagt MEMISA onze aandacht en bijdrage voor de medische gezondheidszorg in de Derde Wereld. Gezondheidszorg is een wezenlijk onderdeel van "allesomvattende verlossing en vernieuwing" en dat is in diepste wezen de opdracht, die de Kerk heeft ontvangen van God. Dat is MISSIE, leder mens heeft recht op gezondheid, het is niet meer dan "te recht" dat wij helpen. MEMISA staat er garant voor, dat onze hulp terecht komt, bij mensen, voor wie de toekomst nog in de lucht hangt. Uw pastoor 9 10 -18 februari Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u 09.00 u Zaterdag 19.00 u

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 9