+0 Wijziging secretariaat Dorpsraad Oostrum. m.i.v. heden: J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum. Tel. 0478 - 583 555 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 5. Financieel overzicht 1995. a) Dorpsraad Oostrum. b) Oostrums Weekblad. 6. Dorpsradenoverleg. 7. Verslag commissies: VROM, Openbare Werken, Financiën, Welzijn. 8. Samenstelling Dorpsraad. 9. Feestavond; afscheid scheidende dorpsraadsleden. 10. Nieuwe inwoners. 11Rondvraag en sluiting. Namens het Dagelijks Bestuur H. Holtackers, voorzitter. Verslag van de Openbare Vergadering van de Dorpsraad Oostrum, welke ge houden werd op dinsdag 9 januari 1996 in 't Allemanscafé. - wij ontvingen een brief van de gemeente, waarin wordt benadrukt dat de eerst komende maanden nog geen beslissing te verwachten is ten aanzien van een definitieve lokatie sportpark. Dit in tegenstelling tot eerder berichten in de pers. - de Kerstpakketten voor hoogbejaarden en langdurig zieken werden wederom zeer gewaardeerd. Voor het eerst werd dit jaar afgezien van bezorging op Eerste Kerstdag; dit werd niet als bezwaarlijk ervaren. - Oostrum heeft tot op heden als enige gereageerd op het plan dorpsverfraaiing door indiening van een eigen voorstel. - de aandacht wordt gevestigd op de wenselijkheid van een goede treinverbin ding op de lijn Nijmegen-Venray-Venlo-Roermond. Samen met het dorpen- radenoverleg zullen wij NS hierop attenderen. - ons bereikte een suggestie omtrent plaatsing van een kiosk op het dorpsplein. Wij zullen ons hierover laten informeren. - namens de dorpsraad zullen wij een reactie indienen op het ontwerp "Struc tuurplan Venray". - als gevolg van het terugtreden van Mw. Wilms-Janssen zal het secretariaat vanaf heden worden overgenomen door J. Janssen, Sationsweg 138a, 5807 AD Oostrum; tel. 583 555. - met instemming wordt kennisgenomen van het aantreden van een nieuw be stuur bij VVO. - verzocht wordt om een markering aan te brengen op het wegdek bij nadering van de verkeerszuil Mgr. Hanssenstraat bij de panden 36 en 38. - speciale aandacht wordt gevraagd voor de slechte toestand, waarin het trottoir langs de Mgr. Hanssenstraat zich bevindt. Bij de komende renovatie worden deze mankementen verholpen. Gaat dit te lang duren; dan zullen wij aandrin gen op het nemen van tijdelijke maatregelen. - eerstvolgende openbare vergadering: Dinsdag 13 februari a.s. in zaal "de Karklingel". O

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 3