De thuusblievers die dit han gemist, han echt nèvve ut potje gepist, OOZO! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Programma: Verdraagzaamheid in eigen leven fiëst barste toen in alle hevigheid los, d'r wier flink gedanst en vurral hiël veul gedronke. Al mit al was het enne grandioze aovend geworre wor nog lang ovver gepraot zal wèrre. Ut motto van de OOZO kwaam dus echt uut. Wij nodigen U uit voor een thema-avond op woensdag 28 februari 1996. Plaats: Aanvang: Kosten: Thema: Zaal de Gelderkoel te Heide 19.45 uur geen TOLERANTIE Hoe tolerant zijn we in ons dagelijkse leven? 19.45 u.: Ontvangst met koffie en vlaai 20.00 u.: Opening door de kringvoorzitster en aansluitend Inleiding door Mevr. Maria Simons Alg. Coördinator van de Ned. Missieraad 20.45 u.: Bespreking van vragen over het thema in groepjes. Aansluitend samenvatting van wat besproken is in de groepjes 22.15 u.: Korte gebedsdienst 22.30 u.: Sluiting Opgave: tot 14 februari bij afdelingssecretaresse B. Direks, tel 581096 Rassendiscriminatie vinden we hemeltergend, apartheidspolitiek vinden we onchristelijk, vriendjespolitiek vinden we smerig. Maar hoe zit het in onze eigen relatie? De "Rechten van de Mens" vastgelegd in het Handvest van de Verenigde Naties, vinden we fantastisch. (Hebben we ze ooit zelf gelezen?????) De hulp aan ont wikkelingslanden vinden we een "must", maar thuis kibbelen we, omdat we iets "meer" moeten doen. Iemand helpen doen we graag, als we er maar wat meer waardering mee verdienen. Misschien kunnen deze gedachten als inleiding die nen voor een persoonlijke bezinning op werkelijke verdraagzaamheid of als uit gangspunt van een gesprek. Het is altijd de moeite waard om samen te zoeken en samen te onderzoeken. 26 gouwen.

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 26