Vastelaoveskrant Ook dit jaar heeft de redaktie van de vastelaoveskrant "de Karklingel" weer een schitterende krant uitgegeven. Voor deze krant wordt een minimale prijs gevraagd van 5,- ter dekking van de onkosten. Jeugd-kinder- en peuterkaartjes Jeugdkaartjes: deze zijn bestemd voor de jeugd vanaf groep 7 of vergelijkbare leeftijd. Bals zaterdag- zondag- en maandagavond en de boere- bruiloft op dinsdagmiddag in zaal "de Karklingel". Kosten: 9,- p.p. Kinder- en peuterbal: Op de maandag- en dinsdagmorgen in het gemeenschapshuis. Dinsdagmorgen is er tevens een traktatie voor de kinderen peuters. Kosten 4,- p.p. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Indoor-openingstoemooi zondagmiddag 3 maart Op zondag 3 maart organiseert de tennisvereniging het openingstoernooi van het nieuwe seizoen 1996 in tennishal de Schaapskooi te Venray. Inschrijving staat open voor alle junioren en senioren. Zowel beginners als gevorderden kunnen zich hiervoor opgeven. Er wordt gespeeld tussen 13.00 en 18.00 uur. Tussen de wed strijden door is er voor een ieder wat lekkers. De inschrijvingskosten be dragen 2,50 voor junioren en 5,- voor senioren (tijdens het toernooi te betalen). Je kunt je hiervoor opgeven door het inschrijfformulier uiterlijk vrijdag 16 februari in te leveren bij Wiel Cox, Randenrade 79 of Sjef van Rooy, Randenrade 70. Telefonisch inschrijven kan ook en wel bij Marij Camps (tel. 571 484). Naam: Adres: Junior Senior Alleen in te vullen door Senioren: Beginner/(meer) ervaren spelers Omcirkel de juiste categorie 21 TENNISVERENIGING OOSTRÜM

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 21