Ine en Thijs van de Mortel boerebruidspaar 1996 Onder grote publieke belangstelling werd door Prins Rien I het café Campse Jep in al zijn pracht en praal heropend. Dit gebeurde nadat Prins Rien I en Vorst Bert de portretten van Claar en Jep officieel in het café hadden opge hangen. Nadat het "OOZO" gezelschap bezit had genomen van het café trachte een "wetsdiender" roet in het eten te gooien. Volgens hem was er geen drankvergunning en moest het café gesloten worden. Na een korte pauze kon de ceremoniemeester Math Arts alsnog een vergun ning bemachtigen en werd aan de gevel van het café bevestigd. Hierna begon het officiële gedeelte van het programma n.l. het bekend maken van het boerebruidspaar. Door de ceremoniemeester werden 8 per sonen gewikt en gewogen op de bij het café van Campse Jep geplaatste weegbrug. Na wat wisselingen kwam uiteindelijk het ideale gewicht van 11 x 40 kg. op de weegbrug. De 8 personen werden op 2 na ontmaskerd door Ine en Thijs de uitbaters van café Campse Jep. Bij de uiteindelijke ontmaskering van het bruidspaar werd het "nep-boere-bruidspaar", Henri en Marian, aan de kant geschoven en sprongen Ine en Thijs als boerebruidspaar 1996 naar voren. Na de verloving door Prins Rien I kon a.s. bruidspaar veel geluk wensen in ontvangst nemen. Boerebruiloftgezelschap 1996 OOZO Bruid: Ine van Tontje van den Einden en Crouwers Dien. Bruidegom: Thijs van Noud van de Mortel en Cis van Mennen Ties. Ouders: Wil van Linders Nelleke en Frits van Kessel van de Overloonse- weg. Ton van Jan Kessels de Melkboer en Nel van Coenen Tienus uut Horst. Antoinet van Jo van Toeen Hut en Leen van Pluk ziene Knillus. Jan van Jan Herman de Koster en Beyenbrugs Nelleke. Getuigen: Nelly van Boors Pietje en Schrevus Marie uut Horst. Herman van Jan van Herman de Koster en Beyenbrugs Nelleke. Vasteloavesdinsdag zullen Ine en Thijs in de onecht worden verbonden door ceremoniemeester Math Arts en Prins Rien I. Thuusblieve is misse! En misse is naeve ut potje pisse! Zaterdag 10 februari 1996 Verkoop vastelaoveskrant "de Karklingel" en verkoop van jeugd-kinder- en peuterkaartjes voor de diverse bals. Vanaf 12.00 uur klopt de Raad van Elf, Prins, Nar en bestuur bij u aan. Bent u niet thuis en wilt u alsnog in het bezit komen van kaartjes en de krant dan is dit mogelijk op de adressen: Randenrade 50 en Valkenkampstraat 10. P.S. Kaartjes zijn ook te koop op de betreffende bals. 20

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 20